Artykuły Użytkowników : Bitcoin.edu.pl - Zapraszamy

Ethereum Classic (ETC) wprowadzone na Coinbase !

W dniu dzisiejszym pojawiła się informacja o wprowadzeniu Ethereum Classic na giełdę COINBASE :

Z przyjemnością ogłaszamy zamiar dodania wsparcia dla Ethereum Classic (ETC) na Coinbase w nadchodzących miesiącach. Ogłaszamy to zarówno wewnętrznie, jak i publicznie, zgodnie z naszym procesem dodawania nowych zasobów.

W ramach tego procesu rozpoczniemy prace inżynieryjne (krok 4) w celu wsparcia Ethereum Classic. W ramach tego procesu klienci mogą spodziewać się publicznych interfejsów API i innych znaków informujących, że zasób jest dodawany. Kiedy dojdziemy do końcowej fazy testowania integracji technicznej, której spodziewamy się w ciągu najbliższych kilku miesięcy, publicznie ogłosimy datę rozpoczęcia handlu za pośrednictwem naszego bloga i Twittera (krok 5).

Jakie wsparcie Ethereum Classic oznacza dla naszych produktów
Coinbase Custody – zespół Custody planuje dodać obsługę wpłat i wypłat Ethereum Classic. Pamiętaj, że Kustodia prawdopodobnie będzie obsługiwać więcej aktywów niż te dostępne w handlu na Coinbase Markets, Coinbase Pro, Coinbase Prime i Coinbase w dającej się przewidzieć przyszłości.

Coinbase Markets – zespół ds. Rynków planuje dodać wsparcie handlowe dla Ethereum Classic. Zgodnie z naszymi zasadami handlu wszystkie książki ETC zostaną otwarte w trybie post-only przez co najmniej godzinę. Jeśli zostanie ustalona wystarczająca płynność, handel zostanie włączony na Pro i Prime.

Coinbase Pro – zespół Pro planuje dodać wsparcie handlowe dla Ethereum Classic. Zwróć uwagę, że klienci, którzy poprzednio posiadali saldo Ethereum Classic na platformie w wyniku twardych widełek Ethereum 2016 i nie zdecydowali się wycofać swoich środków przed styczniem 2017 roku, otrzymają odpowiedni kredyt Ethereum Classic.

Coinbase Prime – zespół Prime planuje dodać wsparcie handlowe dla Ethereum Classic. Zwróć uwagę, że klienci, którzy poprzednio posiadali saldo Ethereum Classic na platformie w wyniku twardych widełek Ethereum 2016 i nie zdecydowali się wycofać swoich środków przed styczniem 2017 roku, otrzymają odpowiedni kredyt Ethereum Classic.

Coinbase Asset Management – wszelkie aktywa wymienione na rynkach Coinbase zostaną dodane do indeksu Coinbase Index zgodnie z metodologią Coinbase Index. Fundusz Coinbase Index ponownie zbroi się, aby objąć Ethereum Classic.

Coinbase – zgodnie z naszymi wcześniejszymi wytycznymi, Coinbase będzie wymieniać aktywa tylko po ich umieszczeniu na Coinbase Pro i Prime. Po przeanalizowaniu takich czynników, jak płynność, stabilność cen i inne wskaźniki zdrowia rynkowego, możemy dodać Ethereum Classic do platformy Coinbase. Warto również powtórzyć, że Coinbase Markets, Coinbase Pro i Coinbase Prime będą prawdopodobnie miały więcej aktywów wymienionych na platformie niż platforma Coinbase, tzn. Aukcja na Coinbase Markets nie gwarantuje wystawienia na Coinbase.

Często Zadawane Pytania
P: Co to jest Ethereum Classic (ETC) i czym się różni od Ethereum (ETH)?

Ethereum Classic to kryptowaluta, która powstała w wyniku twardego rozwidlenia sieci Ethereum w lipcu 2016 r. Więcej informacji na temat Ethereum Classic można znaleźć tutaj. Możesz przeczytać więcej o tym, czym jest widełki kryptowalutowe.

P: Kiedy handel będzie dostępny?

Zgodnie z naszym publicznym procesem dodawania nowych zasobów, rozpoczniemy teraz prace inżynieryjne (krok 4) w celu obsługi Ethereum Classic. W ramach tego procesu klienci mogą spodziewać się publicznych interfejsów API i innych znaków informujących, że zasób jest dodawany. Kiedy dojdziemy do końcowej fazy testowania integracji technicznej, której spodziewamy się w ciągu najbliższych kilku miesięcy, publicznie ogłosimy datę rozpoczęcia handlu za pośrednictwem naszego bloga i Twittera (krok 5).

P: W jaki sposób uruchomisz obsługę handlu dla nowego zasobu?

Kiedy dojdziemy do ostatecznego testu integracji technicznej, ogłosimy datę, w której klienci Pro i Prime mogą rozpocząć składanie zleceń limitów w książce zamówień Ethereum Classic na Coinbase Markets. Gdy ten rynek odpoczynku osiągnie wystarczającą płynność, umożliwiamy handel.

P: Jakie obszary geograficzne oferujecie wsparcie dla Ethereum Classic?

Planujemy zaoferować wsparcie dla Ethereum Classic we wszystkich regionach, w których zasób jest zgodny z lokalnym prawem.

P: W jaki sposób kontrolujesz istotne informacje niepubliczne, decydując się na dodanie obsługi Ethereum Classic?

Obserwowaliśmy nasz publiczny proces dodawania nowych zasobów do Coinbase. Ponadto, każdy personel w Coinbase, który był świadomy planów firmy, aby dodać Ethereum Classic, podlegał wyłączeniu handlowemu.

P: Jakie aktywa dodajesz dalej?

Wcześniej informowaliśmy o naszym zamiarze wspierania standardu technicznego ERC20 i widełek bitcoinowych. Ogłosimy zamiar dodania określonych zasobów w tych kategoriach przed końcową integracją inżynieryjną. Jest to zgodne z naszym publicznym procesem dodawania nowych zasobów.

P: Miałem Ethereum na GDAX w czasie twardego widelca w lipcu 2016 r. I nie wycofałem Ethereum Classic przed styczniem 2017 r. Czy otrzymam kredyt Ethereum Classic podczas wprowadzania na rynek?

Tak. Zauważ, że Ethereum było obsługiwane tylko w GDAX w czasie twardego widelca w lipcu 2016 roku. Dodano obsługę Ethereum na konsolowym interfejsie użytkownika Coinbase

Tłumaczenie Google translator

source : https://blog.coinbase.com/adding-ethereum-classic-support-to-coinbase-becb9a337e9c

Korzystając z naszego linku po rejestracji na giełdzie COINBASE otrzymasz 10$ po wykonaniu zakupów : https://www.coinbase.com/join/57494966c35d92609d000488

Artykuły Użytkowników : Bitcoin.edu.pl - Zapraszamy

Uważaj na kryptowaluty ?

Większość różnego rodzaju portali informacyjnych na świecie informuje o wiecznie możliwym potencjale wzrostowym, szansach, figurach na wykresie, potencjalnych formacjach UP. Nikt praktycznie w środowisku nie dostrzega długo falowej jazdy bez trzymanki w dól. Spadającej ceny i malejącego zainteresowania kryptowalutami, i to nie tylko w Polsce na tle akcji KNF dotyczącej nękania branży..dotyczy temat Wszystkich wtajemniczonych na CAŁYM świecie. Postanowiliśmy zrobić małą analizę jak temat wygląda obiektywnie.

Są prowadzone akcje informacyjne w Polsce przez Krajowy Nadzór Finansowy. Tak są.

Są reklamy już nawet w telewizji – co przelewa się na gigantyczne statystyki odbioru przekazu. Z tym już trzeba przyznać nie da się skutecznie walczyć. Można rozpoczynać inicjatywy, stowarzyszenia, konferencje ale w Naszym odbiorze to przynajmniej na terenie RP niewiele już na kolejne miesiące pomoże. Inwestorzy, którzy nawet dotychczas interesowali się inwestycją po przeczytaniu artykułów, wpisaniu dwóch giełd na listę ostrzeżeń KNF w lutym i w Maju upadku jednej z nich, a wyprowadzce drugiej za granicę – zrezygnują. I tyle, nie ma się co tutaj czarować. Pozostaną najwierniejsi z wierny i ci, którzy są ugotowani na wysokich poziomach – wierzący w ponowne odbicie, wzrosty. Zupełnie jak w 2013 – i co oczywiste, wtedy czekanie się opłaciło ale nie wiadomo czy opłaci się tym razem. Wzrost z poziomu 100$ na 1200$ i spadek do 300$..To jednak nie taka sama historia co wzrost z 800$ w 2018 do 20000$ i spadek na 7500$ – zawsze o tym, pomijanym zazwyczaj fakcie wszyscy zapominają w swojej Euforii. A jak to wygląda na świecie :

Tyle razy zapowiadano śmierć Bitcoin… :)

Statystyki zainteresowania stronami związanymi w Bitcoin i innymi kryptowalutami na dzień 04.06.2018 r.

https://www.alexa.com/siteinfo/blockchain.com

https://www.alexa.com/siteinfo/bitcoinwisdom.com

https://www.alexa.com/siteinfo/bitstamp.com

https://www.alexa.com/siteinfo/bitfinex.com

https://trends.google.com/trends/explore?q=bitcoin

https://bitcoinwisdom.com/markets/bitfinex/btcusd

TAK wyglądają fakty, a fakty nie przestają istnieć kiedy są ignorowane. Upadki ,wyprowadzki giełd dla szarego Kowalskiego grającego na kursie crypto, chcącego zarobić nie zmianie kompletnie NIC. Beneficjentami zysków są przedsiębiorstwa zajmujące się świadczeniem usług, pobierające prowizje. W momencie kiedy zainteresowanie maleje (75% od stycznia 2018 wg. Google trends) a inwestor wyskoczył ze statku nie traci, nie ponosi żadnych kosztów operacyjnych, nie musi się kompletnie niczym stresować. Upadki i na zgliszczach powstawanie nowych podmiotów jest podstawą Gospodarki Wolnorynkowej – naturalny cykl. W tej chwili organizowane społeczności, akcje ,,Policzmy się” wydaje się monumentalnie abstrakcyjne – przecież pokochaliśmy CRYPTO za ANONIMOWOŚĆ i WOLNOŚĆ. Co za różnica jakie zawirowania będą miały miejsce na rynkach Światowych, czy lokalnych, krajowych skoro stracimy na tym własną właśnie anonimowość..Taka antynomia logiczna :)

I idąc dalej tym tropem nie można zapomnieć i ilości kryptowalut, które znikły – upadły – wyparowały :

deadcoins.com

o portfelach pełnych Bitcoin i Bitcoin Cash czekających na sprzedaż po upadłem giełdzie MtGox

https://www.cryptoground.com/mtgox-cold-wallet-monitor/

różnego rodzaju algorytmach obliczających potencjalną cenę w przyszłości (wróżenie z fusów) :

http://30rates.com/btc-to-usd-forecast-today-dollar-to-bitcoin

https://www.alfaquotes.com

Kosztach ataku (niedawnym atak na sieć BTG) pozwalających podwójnie wydatkować środki w crypto :

https://www.crypto51.app

Często podejrzanych projektach ICO – nie zawsze po zebraniu pieniędzy realizujących cele postawione w zbiórce

Tu największe obecnie projekty ICO : https://www.coinist.io/biggest-icos-chart/

Korzystajcie z bazy danych BITCOIN : https://en.bitcoin.it/wiki/Main_Page

Dla grających na kursie crypto czy też na Forexach również dwie przydatne strony :

https://www.bfxdata.com

https://pl.investing.com/crypto/

Artykuły Użytkowników : Bitcoin.edu.pl - Zapraszamy

4. wymiar: Bitcoin-Manipulation-Cartel – celem jest obniżenie ceny – BARDZO ciekawy artykuł warty wzmianki..

Tłumaczenie słabe/google translator – ale na pewno warto się zapoznać..na końcu link oryginału

Jak wiele osób czyta to, chciałbym przypomnieć wszystkim – Proszę potraktować to tylko jako opinię. Próbuję zwrócić uwagę na podcieki w wodzie, w której płyniemy. Prądy podziemne nigdy nie są widoczne, można je doświadczyć TYLKO. W końcu mogę się udowodnić, że się mylę. Tylko czas pokaże – Dlatego „Proszę sprawdzić, zweryfikować i wymienić zgodnie z TWOIM planem”. Użyj go jako „Przerwy na myśl”.

To jest treść chroniona prawami autorskimi. Proszę nie powielać. ZAPRASZAM SIĘ, aby przywrócić lub opublikować krótkie podsumowanie i link do tego postu.
– – – –

Cartel – 4. wymiar rynku
Istnieje czwarty wymiar, który istnieje w FEW Markets, zwany „kartelem”. Jego głównym celem jest „tłumienie cen”. Uwaga – NIE JEST „Manipulacją”.

Czy Cartel Active działa w Crypto Space?
Mocno się tak czuję. Przedstawiam moje badania, abyś mógł zweryfikować siebie.

Poprosiłem o korektę bitcoinów w wysokości 95% zanim CME otworzyła swoje drzwi. Sprawdź moje konto na Twitterze @Super_Crypto Do tej pory 70% z nich już istnieje. (Ale nie spodziewaj się 95% korekty za jednym razem, zobaczymy wiele rajdów i zjazdów pomiędzy, Nic nie idzie w linii prostej 20K to tylko pierwsza zmiana, jesteśmy na długiej trasie od kilku lat .)

Od kiedy kartel jest aktywny?
Cartel wszedł do pomieszczenia Crypto gdzieś w październiku 2017 roku. Ich obecność zaczęła pokazywać rynek HOUR CME-Futures Otwarty dla Crypto.

Bitcoin DUMP rozpoczął się dokładnie w tym momencie CME otworzył drzwi o 5 wieczorem w dniach 17-17 grudnia. Zobacz tę codzienną tabelę bitcoinów (obraz ostatnio aktualizowany, kwi-01-2018)

Nie wierzysz w Cartel?
Wiem, trudno to zrobić!

Moim zdaniem wszystko, co wydarzyło się od czasu otwarcia CME w dniach 17-17 grudnia 2007 r., Zostało „wyprodukowane”. Bitcoin jest brany do jazdy z nowicjuszami w CME. Poczekamy, aż „prawdziwi” gracze dołączą do stołu.

Tak funkcjonuje kartel od czasu otwarcia CME
Sprawdź ten wykres. Kliknij na obrazek i przeczytaj wszystkie AKTUALNOŚCI, ponieważ zostały „WYŁĄCZONE” DOKŁADNIE na ważnych poziomach oporu TA.

Uwaga: Pozycje wymienione w dniach 30 stycznia i 01 marca poniżej są TYLKO WIADOMOŚCI. W ten sposób kartel wykorzystuje medialną propagandę, aby przełamać cenę. Np .: Mt. Gox NIE sprzedał w dniu Mar-07, ale NEWS tej sprzedaży został wydany w dniu Mar-07. Ponadto, wezwanie do Tether wydano w grudniu 6, ale NEWS został wydany wraz z innymi ważnymi komunikatami prasowymi w dniu 30 stycznia w celu rozpoczęcia następnego dump … Dlaczego oni czekali 55 dni na wydanie wiadomości o sprzeciwie z Tether i jak Czy dotarło to do wszystkich innych złych wiadomości tego samego dnia? Przeczytaj to – Wiadomości o wezwaniach na bitcoin pachną jak handel poufnymi informacjami Teraz już wiesz dlaczego.

Czy wiesz, że było 6 dni codziennego wysypu po 07 marca, zaczynając dokładnie o 11:30 ET?
Zerohedge nagrał go tutaj – To jest 1130ET, czy wiesz, gdzie jest twoja awaria krypto?

Seryjny DUMP od 24 marca do 1 kwietnia!
Poniżej znajduje się kolejna interesująca sprzedaż wzorców obserwowana od Mar-24 do Apr-01, 2018. Co tu widzisz?

W każdej chwili cena próbuje odzyskać Dump pojawia się znikąd

Wszystko to są WYSOKIE DUMPSY
NAJBARDZIEJ z DUMPS-a Start Poniżej poprzedniej ceny DUMP
Czy wygląda na sprzedającego, który chce wyższej ceny za Bitcoin lub niższą cenę? Widzę, że chcą niższej ceny. Czemu? Ty mi powiedz.

Zobacz, co się stało Crypto Exchange OKEx w mar-30-2018?
To jest komunikat od OKEx: „Szanowni klienci, W dniach 5: 00-6: 30 30 marca 2018 r. (Czas w Hongkongu), wielu użytkowników przeprowadziło nietypowe transakcje, aby manipulować ceną kontraktów terminowych BTC znacznie od indeksu BTC. Na podstawie dochodzenia naszego zespołu użytkownik zamknął ogromną liczbę pozycji po cenie rynkowej, nie biorąc pod uwagę kosztów, co spowodowało spadek do niezwykle niskiego poziomu. Ujawnimy szczegóły transakcji w powiadomieniu ”

Zwróć uwagę na słowa „bez uwzględnienia kosztu”? To jest ślad mojego kartelu. Czy Manipulacja zatrzyma się po złapaniu? Wątpię.

Chcesz zobaczyć, jak jest produkowany FUD?
Czy wiesz, że w lutym 07 Ktoś włamał się do skrzynki pocztowej banku centralnego Chin, aby wysłać e-mailem fałszywe zawiadomienie o stłumieniu bitcoina.

Boguskie zaproszenia prasowe zostały rozdane amerykańskim organizacjom medialnym, które twierdzą, że Hongkong Władze Monetarne (HKMA) i Ludowy Bank Chin (LBCh) wkrótce wspólnie wprowadzą nowe środki, aby zahamować „wszystkie aspekty i usługi związane z bitcoinami w obu kontynentalnych Chinach i Hong Kong „.

Przeczytaj powyższy artykuł i zadaj pytanie sobie: Kto by to zrobił? Tylko ci, którzy są zainteresowani rozbiciem ceny bitcoinów – prawda? Czy zrobiłby to zwykły informatyk lub haker? NIE – ponieważ nie mogą skorzystać z tego FUD. Mógłby to zrobić tylko wpływowy kartel, który może zyskać na tworzeniu FUD.

Source : https://steemit.com/bitcoin/@supercrypto1/4th-dimension-bitcoin-manipulation-cartel-price-suppression-is-the-goal