Zakupy za kryptowaluty na świecie – opis sklepów/ rozrywka #cz.4

 

 

Poprzedni tydzień przyniósł Nam spadki – przez ostatnie kilka dni obserwować było można duże niezdecydowanie na  rynku odnośnie kierunku. Niepewność oraz wiarę w nieskończone wzrosty (u niektórych..graczy)

Kurs rósł, ale każdy zajmujący się nawet hobbystycznie analizą potrafił (chociażby przy pomocy teorii fal Eliota) przewidzieć kolejne ruchy.

Zmęczony rynek, nie pewni traderzy i oczekiwanie cudów (wybory w Holandii, decyzje FED o stopach procentowych w USA itd..).

W tej chwili nie ma już na co czekać – sprawa jest jasna – rozpoczyna się po 1,5 rocznym trendzie wzrostowym – TREND SPADKOWY.

Bitcoin.edu.pl chciałby czytelniką polecić co dalej robić z posiadanymi BTC – czy sprzedać, czy przeskakiwać na altcoiny czy też może ..

https://spendabit.co

Wyszukiwarka pozwalająca namierzyć sklepy na świecie – w Europie – o wypracowanej już renomie, popartej komentarzami zadowolonych użytkowników.

Jeżeli sytuacja jest nie pewna a i na kursach walut zapanowała dzisiaj lekka konsternacja – zmiany na mocnych walutach – należy zamienić wirtualne na dobra konsumpcyjne :)

Po kolei przeglądając oferty przedstawiane przez przeglądarkę spendabit natrafiliśmy na takie bardzo ciekawe sklepy.

Wystarczy wpisać nazwę dowolnego przedmiotu, który Nas interesuję i można podjąć szybką decyzję dotyczącą zamiany.

Nigdy nie wiadomo jaki kurs zastanie Nas jutro rano. Proszę o tym pamiętać.

Na chwilę obecną śledzimy rozwój wydarzeń – naszą analizę oraz sugestie (subiektywne) przedstawimy za 48 godzin. Każdy czytający nasze artykuły zapewne wie że Bitcoin.edu.pl jest od zeszłego tygodnia na altcoinach – o czym pisaliśmy 10 marca 2017 r.

Było można wyczuć nadchodzące spadki, grube ryby etapami podbiły cenę, wysprzedały swoje Bitcoiny i w tej chwili trwa już lekka panika na rynkach.

Decyzją Chińskiego rządu z wczoraj dotychczasowe ,,giełdy Bitcoin” nie mają na terenie Chin używać nazwy ,,giełda” co jest znaczące, mając na uwadze ile BTC jest od miesiąca zamrożona (wypłaty).

Absolutnie jesteśmy i byliśmy zwolennikami technologi Blockchain oraz jedynego króla – waluty BITCOIN.

Wspomnieć jednak należy obecnie o zmieniających się trendach, tak ażeby czytelnicy mieli świadomość że inwestycja w BTC na obecnym poziomie ryzyka wiąże się ze stratami.

My obserwujemy.

Przygotujemy i opublikujemy na dniach nasze sugestie co do dalszej gry – czytelnicy Bitcoin.edu.pl niech tej nocy trzymają palec na spuście lub..kupują dobra konsumpcyjne przy wykorzystaniu przeglądarki :

spendabit.co/

Proszę śledzić

Dziękujemy za maile z dowodami uznania, będziemy się starać w kolejnych artykułach poruszać kolejne tematy związane stricto z wydobywaniem Bitcoin i innych kryptowalut.

 

Odnośnie maili w sprawie nauki – proszę pamiętać, iż Nam nie trzeba za nic płacić – Bitcoin.edu.pl działa non-profit. Dzielimy się własnymi pasjami. Poniżej polecamy kilka filmów, które wprowadzą dalej w świat tradingu. Oczywiście są to filmy z grubsza związane z FOREX`ami – jest to rynek bardziej wymagający i lepszy do nauki. Na pewno poświęcimy jeden odrębny artykuł na opisanie książek wartych przeczytania, zawierających już bardziej szczegółową wiedzą. Sami się cały czas uczymy. Na chwilę obecną polecamy do obejrzenia :

https://www.youtube.com/watch?v=9AkH0gZXThw

https://www.youtube.com/watch?v=9AkH0gZXThw

https://www.youtube.com/watch?v=sTsg3wWRgYA

Dodaj komentarz

Facebook