Bitcoin 2730$ i spadek do 1900$ rzeź na altcoinach – i co teraz ?#! :)

Ostatnie dni dla Bitcoin.edu.pl był czasem dość mocno zagospodarowanym. Podróż – inne obowiązki. Jednak na bieżąco śledzimy kurs i gramy na spadkach. Na dzień dzisiejszy przedstawia Nam się bardzo ciekawa sytuacja, związana między innymi z obecnym brakiem pewności, wyczuwalnym na rynkach strachem i niepewnością.

Jeszcze kilka dni temu na większości forum społeczności Bitcoin wyczuwalna była euforia związana z nieskończonymi wzrostami – pojawiały się wizje ceny BTC nawet w kwocie 10000$ – po pęknięciu ceny 2000$ faktycznie zapanowało niedowierzanie, a kolejne wzrosty potęgowały już tylko spekulacyjny pęd.

Jak to się skończyło ?

No nie można jeszcze powiedzieć że cokolwiek się źle skończyło. Cena bowiem na dzień dzisiejszy oscyluje w granicach 2000 – 2200$ (co jest ceną gigantyczną, nową w historii kursu BTC).

Oczywiście mamy w tej chwili tryb wzrostowy, trwający od ponad 1,5 roku, oczywiście też są przesłanki świadczące na korzyść dalszych, możliwych wzrostów. Ale i mogą być spadki – wielkie. Przysłowie mówi : ,, Na dwoje babka wróżyła

I teraz należy sobie zadać pytanie – co będzie ?

Bitcoin.edu.pl naturalnie stara się poprzez własne doświadczenie, grając mnożyć posiadane środki, wycisnąć z kursu ile się tylko da.

Chociaż już każdy czytający Nasze artykuły też wie, że od jakiegoś czasu graliśmy tylko i wyłącznie na altcoinach.

Alty pozwoliły nie tylko podwoić, wręcz zwielokrotnić ilość posiadanych zasobów crypto. Wzrosty na altach sięgają 1000 – 2000 % w stosunku do kilkudziesięciu procent na BTC.

Teraz jednak pilnie przyglądamy się co się będzie dalej dziać, warto mieć w swoim portfelu na pewno odrobinę chociaż BTC. I my dywersyfikujemy środki na jakiś czas obecnie. W stosunku 20/80 % dla BTC

My również zwracamy w tym niepewnym czasie uwagę na możliwość wydobywania monet spadających, które z czasem podniosą głowę i pokażą swoją moc. 

W tej chwili największy ruch odbywa się przy walutach : ETH # XRP # ETC # GNC # XMR # STR # LTC (tutaj od pierwszego czerwca wejście na giełdę Bitsamp, co może mieć wpływ w najbliższych godzinach już, a na pewno dniach na ruchy do góry..). 

Chcielibyśmy podpowiedzieć ja na dzień dzisiejszy przy wykorzystaniu waszych koparek SHA 256 rozpocząć kopanie waluty TX oraz PIVX – oczywiście one na tą chwilę są po fali spadków (chociaż PIVX wzrósł o 35 % od przedwczoraj).

Warto zwrócić uwagę na te dwie waluty z prostych względów  – to są projekty rozwijające się, oparte o ciekawą technologię, mające możliwość konkurowania z takimi tytanami jak DASH # XMR # Zcash pod względem anonimowości.

Możliwości bezpiecznego przesyłu środków. Co z czasem przyniesie korzyści. Bitcoin.edu.pl poleca

PIVX

http://pivx.cryptopool.io

To multipool który umożliwia kopanie różnych walut przy użyciu koparek SHA 256 (ale i również odpowiednio napisanego skryptu na Procesorze i karcie graficznej). Zamieniając automatycznie na PIVX i przesyłając na portfel. Pisaliśmy również o multipool zpool ale należy wspomnieć, że ostatnio były z nimi problemy (związane z dużym utrudnianiem wypłacenia, dużo wcześniej ukopanych LTC). Ale wracając do PIVX – to walut z potencjałem – warto założyć portfel i skumulować, nawet symboliczną ilość. Pamiętając o jednym : jest to kopia DASH – z deweloperami pochodzącymi z projektu DASH (który w grudniu 2015 był wyceniany na 1,5$ – PIVX dzisiaj to około 1 $)

scrypt stratum+tcp://pivx.cryptopool.io:4444
stratum+tcp://pivx.cryptopool.io:4445
4 27.25 MH
gamecredits
0.00000677
sha256 stratum+tcp://pivx.cryptopool.io:3333
stratum+tcp://pivx.cryptopool.io:3334
8 13.39 TH
digibyte
0.00129000
x11 stratum+tcp://pivx.cryptopool.io:5555
stratum+tcp://pivx.cryptopool.io:5556
5 888.31 MH
influx
 

Ustawienia powyżej pozawalają ustawić w skrypcie kopiącym na CPU & GPU lub koparce nasze ustawienia. 

http://www.presstab.pw/phpexplorer/index.php – tutaj wszystkie możliwe waluty do kopania

TX

Kolejna anonimowa i dobrze skonstruowana waluta, wzbogacona możliwością anonimowego przesyłu środków. Mixer środków, tak jak w przypadku PIVX zainstalowany w portfelu. 

https://yiimp.infernopool.com/getting_started

Obie waluty PIVX i TX można wydobywać poprzez multipool ale i również warto zaznaczyć, iż obie mają wbudowaną opcję STAKING czyli po zainstalowaniu portfela – nasze środki zarabiają dla nas kolejne środki, poprzez utrzymanie mocy sieci – pozwalające szybciej przesyłać środki. Wprost proporcjonalnie do ilości posiadanych w portfelu środków dostajemy kolejne wpłaty. Bitcoin.edu.pl poleca

Ostatnie dni przyniosły rekordową cenę na kursie w PLN : ponad 10000 zł na 1 BTC

Dla śledzących kurs – grających i zastanawiających się traderów tych mniej i bardziej zaawansowanych chcielibyśmy polecić jednego z youtuberów, ale i również cenionego przez Bitcoin.edu.pl komentatora zmienności rynku crypto

Prezesa  – polecamy – cenna dawka codziennej informacji z rynków Bitcoin i innych kryptowalut

https://www.youtube.com/channel/UC9m-i38PdscJRc_VvzWs-rg

i spadek kolejnego dnia wyczekiwany i zdrowy dla kursy – na spadkach gramy na Bitmex.com

Rekord złotówkowy pobudził wyobraźnie i to bardzo – to the moon nie ma już zastosowania – to są poziomy z Marsa 

Obecnie interesuje portal Bitcoin.edu.pl bardzo rozwój wypadków na walucie LTC – tutaj tak jak udało Nam się was uprzedzić na początkach wzrostów, w związku z wejściem LTC na Bitsamp (co raczej jest napompowaną informacją, ale będzie miało to wpływ na nastawienie traderów – co też znowu może spowodować krótsze/dłuższe wzrosty)

Co Nam przypomina taka sytuacja na rynkach, opinie innych, zmienność rynku – Nam przypomina jedno i zawsze z tyłu głowy mamy ostrzeżenie że historia lubi się w różnych przedziałach czasowych powtarzać.

Historia to najlepszy nauczyciel. To są rynki nie walutowe, to są ludzie, za kursem stoją gracze – ci mniejsi i więksi i oni też generują różne sytuacje, a co za tym idzie zachowania traderów.

Prosimy pamiętać zawsze o jednym, najważniejszym. UWAŻAJCIE 

Poświęcając dziś odrobinę czasu – zapewne wyszukacie w internecie polecany na początek tygodnia przez Bitcoin.edu.pl film 

Arcyoszust wraca…na ekrany naszych komputerów

..bo siedzi tam gdzie siedział i się nie wychyla już w realu i zapewne długo posiedzi :)

Strona Bitcoin.edu.pl ma już ponad 1 milion 200 tysięcy wyświetleń – Dziękujemy za Waszą Uwagę

 

2 myśli na temat “Bitcoin 2730$ i spadek do 1900$ rzeź na altcoinach – i co teraz ?#! :)

  1. Wzrost wartości PIVX jest spowodowany kilkoma czynnikami: dodanie kryptowaluty do portfela Jaxx, implementacja z protkołem ZeroCoin, 15 miejsce w rankinkgu jednej z 3 najwiekszych Chinskich giełd Huobi. Developerzy nie śpią i cały czas pracują nad rozwojem tej kryptowaluty. Najnowsze newsy można śledzić na Twitterze użytkownika @jakimanboy – bardzo polecam 🙂

  2. Odnośnie staking’u kryptowaluty PIVX koniecznie zainstalowany musi być portfel w wersji 2.2.1. Starsze wersje portfela niepoprawnie synchronizują się z BlockChainem i przekłamują zdobywanie nowych monet za pomocą stakingu.

Dodaj komentarz