Bitcoin i potencjalny kierunek od 6 lipca 2017 r.

Sytuacja robi się na rynkach mocno zagęszczona. Mamy coraz więcej zapytań o budowę koparki oraz pytania czy kupować, czy poczekać na spadki – oczywiście odpowiadamy zgodnie z własnymi przekonaniami. Nie wiemy tego na pewno, czujemy to w kościach, obserwujemy rynek od dawna, wiemy że świeża krew napędza wzrosty – jednak co należy zauważyć i tu wspomnieć – nowi już nie są tak bezkrytycznie nastawieni co do nieustająco wzrastającej ceny, potrafią przeanalizować wiele forum tematycznych, opinii i sceptycznie podchodzą do sugestie Kup Kup Kup. My oczywiście również odradzamy kupowanie na fali euforii, co również ma swoje odzwierciedlenie w kursie – jednak patrząc w perspektywie ostatnich kilku tygodni – spadającym. Nie można zaklinać rzeczywistości, był BUM, zachwyt, wzrastająca ilość nowych użytkowników (rejestracja na różnych portalach oferujących handel BTC). Dodatkowo warto zauważyć nową ustawę hazardową w Polsce – banki już od kilku dni informują, iż nie będą mogły zaakceptować przelewów do portali, które oficjalnie zarejestrowane nie są – a powiedzmy sobie szczerze : Kurs Bitcoin jest jednak hazard. Oczywiście analiza techniczna, mistrzostwo technologiczne i możliwości zastosowania Blockchain w przyszłości. Jednak my przyjmujemy taką oto dewizę : Jeżeli coś wygląda zbyt pięknie musi być kruczek, musi być ukryte drugie dno (doświadczenia własne niestety) i dlatego na chwilę obecną szczerze polecamy UWAŻAJCIE. Tak ażeby za kilka dni nie żałować podjętych decyzji. Pojawia się coraz więcej stron tematycznych, grup które namawiają do zakupu BTC – szkoda że już dawno po fenomenalnej okazji, ona miała miejsce, oczywiście ale w 2015/2016 roku. Obecnie można powiedzieć że społeczność oczekuje na Segwit i możliwą pompę z tym związaną na kursie Bitcoin i co za tym idzie innych kryptowalut. W dniu dzisiejszym Bitcoin.edu.pl podjął decyzję o wycofaniu się eksperymentalnie ze wszystkich inwestycji na gotówkę za 7 dni. Wierzymy że ten czas przyniesie rozstrzygnięcie. W lutym opisywaliśmy możliwość inwestycji i waluty w które zainwestowaliśmy : 

Prawda jest taka, iż czego byśmy w tamtym okresie nie wytypowali i nie wybrali to i tak zarobiliśmy. Od tego czasu rozpoczęła się gigantyczna pompa na BTC i pociągnęła wzrosty na reszcie kryptowalut. To pompowanie się kończy, rozpoczyna się etap finalizacji zysków. My finalizujemy i będziemy czekać z boku obserwując. Oczywiście komfort polega na całodobowym wydobywaniu BTC i innych crypto, dzięki czemu przybywa walut. Ze zrealizowanych zysków inwestujemy w kolejne urządzenia wydobywające, poza koparkami SHA256 sami inwestujemy w tej chwili w koparki GPU – budujemy – już wkrótce, zgodnie z Waszymi sugestiami ukaże się artykuł dotyczący budowy krok po kroku własnej koparki – postawimy na początek na budowę koparki taniej – umożliwiającej start przygody bez konieczności inwestycji tysięcy złotych. 

I nie piszemy Wam o tym w momencie rozpoczynających się spadków – wręcz przeciwnie od kilku dni jest odbicie..

Można się kierować przy inwestycji euforią – można analizą techniczną – my kierujemy się metodologią i statystyką.

Zawsze podchodzimy do tematu inwestycji według zasady, iż lepiej jest stracić potencjalny zarobek, aniżeli zanotować rzeczywistą stratę. A obecnie mamy do czynienia na rynku z dużą niepewnością. Nie jest to komfortowe, można powiedzieć, iż kto nie ryzykuje nie pije szampana..Dobra – nie napijemy się szampana. Czas pokaże. Dziś jest 05.07 i przed Nami kolejne dni, w tym jak każdy trader już pewnie zauważy weekend (gdzie od tygodni spadki są normą), tyle tylko że już przy 5-6 tygodniu i grze na takim schemacie zaczyna być dość mocna przewidywalny. Idzie burza:)

Mamy również swoje typy na które stawiamy w tej chwili, są to waluty które spadają, bądź są kompletnie nie doceniane, nie mają obrotów, nie ma zainteresowania. Podzielimy się z Wami naszymi typami. 

DECENT Network to platforma dystrybucji treści, która jest zdecentralizowana, open-source i wykorzystuje technologię Blockchain. Technologia Blockchain gwarantuje zaufanie i bezpieczeństwo, osadzając szyfrowanie na najniższym poziomie. Być może największą zaletą tej implementacji technologii blokowania jest niezmienna składowa dla opublikowanej zawartości, która może wyeliminować manipulacje i wpływy przez jakiegoś pośrednika (np. Wydawcy). W krótkiej treści można teraz tworzyć i dostarczać bezpośrednio z opłat pobieranych wyłącznie przez sprzedawcę w miejscu sprzedaży. Oprócz strony technologicznej istnieją ekonomiczne i społeczne protokoły, które będą regulować rzeczywiste interakcje w sieci. W celu realizacji transakcji żywotnych i przyjaznych dla użytkownika krypto-token, DCT, został wdrożony. Zaszyfrowane żetony DCT pomagają złagodzić ataki, promować finansowanie i zapewniać walidację transakcji. Ostatnia nuta, w przeciwieństwie do innych platform dystrybucji treści niedokonanych, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń co do rodzaju mediów, które mogą być publikowane w sieci DECENT. Może to być utwory, książki, artykuły, filmy, kod źródłowy, czy coś naprawdę iw prawie każdym formacie.

W sekcji Najczęściej zadawane pytania dostępne są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W Wikipedii znajdziemy również informacje o spektaklach oraz poradniki, podstawowe przewodniki i szczegóły techniczne. Jeśli chcesz się dowiedzieć o DECENT, to jest to miejsce.

https://decent.ch

CELE

Aby nadal mieć monety, która ma uczciwą dystrybucję.
Aby rozwinąć bazę użytkowników i akceptora na przyszłe korzyści monety.
Aby zachęcić firmy technologiczne do przyjęcia TEKcoina jako mechanizmu płatności.
Monety takie jak dzieci dorastają i ewoluują, po dwóch latach i pewnym dostosowaniu do kodeksu podstawowe zasady monety pozostają nienaruszone. Wraz z kolejną krótkoterminową zmianą kodu TEKcoin będzie nadal jako ekologiczny konkurent dla wszystkich innych głównych walut krypto wych. Ta zmiana kodu pomoże nam osiągnąć nasz pierwszy cel w zapewnieniu sprawiedliwego podziału monety. Dla tych, którzy postępowali zgodnie z naszymi osiągnięciami w ciągu dwóch lat, zdajesz sobie sprawę, że TEKCOIN nie zostały wygenerowane na wysokich poziomach, które wyprodukowały inne łańcuchy POSa. Wynika to głównie z naszej prognozy, że użytkownicy w ogóle nie mają cierpliwości czekać 30 dni na kopie zapasowe. Zawsze będziemy starannie rozważyć całkowite zaopatrzenie w monety, a w momencie pisania 45 miliardów monet sprawia, że ​​jest to rzadka moneta z wieloma nagrodami stawki. To podkreśla, że ​​naprawdę uważamy, że TEKcoin jest sukcesem i dlaczego wspomnialiśmy na naszym Radzie, że jesteśmy teraz w erze Proof of Concept.

Kontynuując do przodu, potrzebujemy Ciebie, społeczności TEKCOIN, do rozpowszechniania informacji o naszym okresie Proof of Concept głównie poprzez zachęcanie nowych użytkowników do założenia portfeli i rozpoczęcia stockowania dla przyszłych korzyści wszystkich zaangażowanych. Trudno dla naszego małego zespołu podjąć się tego rodzaju komunikacji na własną rękę, więc musimy, TEKCOIN diehards, aby zachęcić nowych członków do przyłączenia się do naszej społeczności. Nagrodą za to jest zapewnienie sprawiedliwej dystrybucji, zwiększenie wartości aktywów / waluty i przybliżenie nas znacznie bliżej do przyjęcia jako sprawiedliwego systemu płatniczego na rynku krypto-waluty.

 

tekcoin.org

Przed wynalazkiem protokołu TCP / IP internet rozproszono w wielu sieciach lokalnych, tak zwanych intranetach. Zapewniały lokalną skuteczność w porównaniu z bardziej tradycyjnymi połączeniami punkt-punkt (np. List, faks, rozmowy telefoniczne). Prawdziwy przełom nastąpił dopiero w 1973 r., Gdy różne sieci intranetowe zdały sobie sprawę, że mogą używać jednolitego protokołu internetowego do komunikowania się między sobą, a tym samym poszerzając zasięg dzięki zgodności jeszcze bardziej.

Podstawowa struktura Internetu i COMIT jest dokładnie taka sama, jak jej cele są podobne: wymiana czegoś. W dzisiejszym świecie wymiana wartości działa podobnie jak wymiana informacji pre-internet: punkt-punkt w zamkniętym systemie.

 

Sieć COMIT może dostarczyć tego samego ostatecznego i eleganckiego rozwiązania, co Internet w celach informacyjnych.

• True True, beztroskie i tanie płatności dla użytkowników na całym świecie

• Prawdziwy globalny dostęp bez ograniczeń do jakiegokolwiek składnika aktywów lub procesu biznesowego związanego z blokiem

• Niesamowite nowe możliwości biznesowe dla firm

• Nowe powtarzające się przychody dla banków i innych dostawców płynności

• Szybkie przyjęcie w oparciu o istniejące sieci budowane przy użyciu nowej taniej i bezpiecznej infrastruktury

https://www.tenx.tech

http://dogecoin.com

 

Istnieje wiele istotnych zalet w zależności od tego, jak NuBits są używane.

Kupno – nie ma złożonej matematyki w punktach sprzedaży (płacąc 0,003287198 BTC za 1,50 USD filiżanki kawy nie jest tak intuicyjny, jak 1,50 NBT na przykład). Żadne zyski lub straty kapitałowe nie podlegają śledzeniu w przypadku zakupów, jeśli NuBits jest zakupione i używane w cenie 1,00 USD.

Sprzedawanie – brak opłat za dostawcę, brak zwrotu kosztów za zakupy i brak kosztów przeniesienia otrzymanych funduszy do innej lokalizacji. Akceptacja reklam w cyfrowej walucie w miejscu prowadzenia działalności gospodarczej jest sposobem na odwołanie się do demografii technologicznych takich jak Millennials.

Przesyłanie i przekazy pieniężne – prawie natychmiastowy globalny transfer pieniędzy, który można zakończyć tańszy niż jakikolwiek poprzedni kanał finansowy. Tradycyjne firmy przekazujące takie jak Western Union mogłyby w końcu stać się nieaktualne.

Zapisywanie – brak wymagań dotyczących dokumentacji, brak ograniczeń geograficznych, a koszt pobierania portfela NuBits. Są to wszelkie ograniczenia dostępu do tradycyjnych usług bankowych dla 50% dorosłych na całym świecie, którzy nie mają dostępu do oficjalnych instytucji bankowych.

Trading – Handlowcy mogą zakupić NuBits jako stabilne zabezpieczenie, a nie likwidować ich udziały w celu fiat pieniędzy. Te NuBits mogą szybko i łatwo zostać przeniesione na wymianę w prywatne portfele. NuBits ułatwia handel walutami cyfrowymi.

https://www.nubits.com/nushares/introduction

http://www.monero.cc

Są to subiektywne inwestycje krótko i długofalowe Bitcoin.edu.pl Tylko i wyłącznie. Każdy podejmuje własne decyzje.

 

Jedna myśl na temat “Bitcoin i potencjalny kierunek od 6 lipca 2017 r.

  1. Pingback: Milana Travis

Dodaj komentarz