Trading. Neurobot. Bitcoin boty, kontrakty, sprawdzone granie na lewarach. Przegląd Bitcoin.edu.pl na nadchodzący 2018 rok

Zbliża Nam się okres Świąteczny, Nowy rok. Gramy bez przerwy, mnożymy środki ale i w okresie nadchodzących wolnych dni będziemy może i mniej udzielać się na forach, różnych portalach ale na 100% będziemy grać. To zresztą trzeba powiedzieć było powodem rok temu stworzenia portalu Bitcoin.edu.pl. Tak ażeby się podzielić własnymi przemyśleniami, poznać Wasze zdanie w komentarzach. I teraz po roku nie zmieniło się nic, no może..cena z 700$ na 17000$ ale pod kątem samej fascynacji crypto nie zmieniło się Nic:)

Po krótce w tej chwili opiszemy (aktualizując bo czasu brak na raz) wszelkie sprawdzone przez Nas strony, portale, usługi na których można mnożyć środki, uprawiać crypto trading, grać:) Oczywiście będziemy wdzięczni za wszelkie informacje od Was, czy to w prywatnych informacjach, czy w komentarzach – znacie, sprawdziliście i chcielibyście się podzielić to śmiało piszcie – My to umieścimy w tym konkretnym artykule.

Mamy za sobą uruchomienie kontraktów z 10.12 na kursie Bitcoin, a przed nami start kolejnych, może i nawet odrobinę większych kontraktów w dniu 18.12. To ma bezapelacyjnie wpływ na kurs, miało 10.12 i będzie miał za kilka dni również. Trzeba się przygotować, trzymać w pogotowiu Bitki (chociaż coraz większy nerw przy trzymaniu środków na takich poziomach, z drugiej strony nie wiadomo gdzie jest granica tych poziomów..).

I tak na sam początek przedstawiamy dla osób, które grają i znają temat kontraktów z mediów a chciałyby spróbować swoich sił bez inwestycji gigantycznych pieniędzy (mając z tyłu głowy zawsze świadomość że granie i korzystanie z rynku krytpowalut to ryzyko!) indywidualne kontrakty z minimalnymi stawkami rozpoczynającymi się od 10$.

https://www.deribit.com

Sztuczna inteligencja – testy w przewidywaniu ceny na crypto : https://neurobot.trading

Algorytm oceniający cenę fair (cokolwiek to znaczy) : https://www.alfaquotes.com

Śledzenie kursów na wszystkich giełdach : https://cryptowat.ch

Informacje o crypto (poszerzone o moc, statystyki, wykresy) : https://bitinfocharts.com/pl/

Forki Bitcoina przed nami : http://cryptocurrencyfacts.com/2017/12/05/upcoming-bitcoin-forks-2017-2018/

Dzienne ruchu na walutach/giełdach : https://exchangewar.info

Shorty/ Longi na crypto : https://www.bfxdata.com

Statystyki ruchu na BTC/ crypto : https://tradeblock.com/bitcoin/

Historyczne kapitalizacje BTC i crypto : https://coinmarketcap.com/historical/

Kanał na YouTube cenny pod kątem analiz, wniosków, możliwych kierunków :

Klasyka filmów o Bitcoin oraz te ciekawsze (będzie uzupełniana..)

Aktualizacja 20.12.2017 r. 19:45

Nieoczekiwana zmiana miejsc ? To co się dzieje od kilku dni zasługuje na wzmiankę. Bitcoin notuje spadki, Bitcoin Cash już nie wzrosty a prawdziwy wystrzał ,goni Bitcoin Gold. Dodatkowo warto wspomnieć o reaktywacji Bitcoin Segwit i wczorajszym wzroście kursu o 300%

Bitcoin Segwit (B2x) najnowsze informacje z forum : https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/7l0eos/bitcoins_segwit2x_fork_scheduled_for_december_28/

The Ultimate Comeback: Bitcoin’s SegWit2X Fork Scheduled for December ‎‎28

Aktualizacja 22.12.2017 r. godz. 10:30

Za Nami dość intensywna gra na spadki, po godzinie 6 PL czasu miało miejsce zejście do poziomów 12100$. Na chwilę obecną mamy odbicie ale..to jeszcze według Bitcoin.edu.pl może polecieć. Różne są teorie na różnych forach internetowych, że realizacja zysków Świątecznych, brak sukcesów kontraktów (gdzie nie ma zbyt wielkiego ruchu), że ludzie przeskakują na altcoiny (z tym to może być tak, że i owszem niektóre crypto przetrzymają spadki większe – jak wczoraj Ripple ale co się stało dokładnie w momencie pierwszego spadku wczoraj obrazuje foto poniżej)

zdjęcie z forum od użytkownika bl4ck – świetnie uchwycone :)

Dodatkowo na kursie większości altów spadki, również forków, co możena obejrzeć poniżej.

Mogą się w tej chwili dziać różne rzeczy, my obstawiamy że jeszcze się delikatnie obsunie (lub mniej delikatnie), ale również rozpoczynamy przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia – od Bitcoin.edu.pl Najlepsze życzenia:)

28.12 jest datą podaną jako rozdzielenie łańcucha i powstanie kolejnego, możliwe że niebezpiecznego fora Segwit 2x. Pod tym kątem należy mieć szczególną uwagę na zmiany kursu, wszystkiego. Po Świętach wracamy z aktualizacją.

Aktualizacja 24.12.2017 r. godz. 00:40 – Alternatywy inwestycyjne do crypto. Ciekawe. 

Aktualizacja 31.12.2017 r. godz.17:00

Za Nami rok pełen wrażań i niespodzianek. Forki, podziały, zmiany wśród Top 50 crypto. Przed nami rok 2018 r., który ma potencjał – zapowiadane od dawna uruchomienie Lightning na Bitcoin. Regulacje, weryfikacja użytkowników na giełdach. Na pewno wiele się wydarzy, a majać na uwadze grudzień poprzedniego roku, gdzie chyba nikt nie myślał że będzie miała taka ilość forków, że zostanie podpisane porozumienie Segwit 2x i odwołane itd.itp. to w nadchodzącym roku należy mieć już na uwadze, że wydarzyć może się wszystko :)

Obecnie kurs pięknie odbija, od wczorajszego trzeciego już dołku po spadkach z przed Świąt widać ruchy na giełdach, większe zainteresowanie i odbicia. Jutro jak już się zespół Bitcoin.edu.pl przebudzi po Sylwestrowym szaleństwie wracamy do gry i szykujemy kolejny artykuł. W kończącym się 2017 roku chcielibyśmy podziękować za wszystkie komentarze, uwagi, sugestie, odwiedziny – ponad 1.800 mln użytkowników w tym roku odwiedziło Naszą stronę.

Kurs 17:15

 

 

 

Dodaj komentarz