Mt Gox – wyprzedaż majątku ruszyła, ponad 200 tysięcy BTC

W ostatnich dniach krążą informacje dotyczące sprzedaży Bitcoin (200 tysięcy dostępnych a 50 tysięcy sprzedanych) należących do upadłej giełdy Mt.Gox przez syndyka. Po forku jest to również 200 tysięcy Bitcoin Cash. Poniżej kilka informacji dotyczących sytuacji, potencjalnych adresów BTC, które warto obserwować – mogą wskazać drogę kursu w następnych tygodniach..

http://gaelb.alwaysdata.net/MTgox_watch_CW/index.html

Inwestorzy Bitcoin kipią nad zablokowanie japońskich giełd kryptowalutowych i wznowiona analiza regulacyjna systemów obrotu w USA mają teraz większe ryby do smażenia, ponieważ przypisują one winę za niedawny spadek cen.

 Cytują adwokata Nobuaki Kobayashiego, znanego jako „wieloryb” Tokio, za pomoc w przesunięciu Bitcoina poniżej 10 000 $ w tym tygodniu, kiedy pojawiły się wieści, że w swojej roli syndyka bankructwa likwiduje kryptowaluty w imieniu wierzycieli w chwili obecnej. nieistniejący Mt. Crypto wymiany Gox.
 „Teraz * to * powoduje ostatnio silny wiatr w Bitcoin”, powiedział Alistair Milne, samopowtarzalny „ewangelista bitcoinowy”, Twitter , odnosząc się do ujawnienia Kobayashiego, że sprzedał około 400 milionów dolarów Bitcoin i Bitcoin Cash od końca września. Oba spadły o około 19 procent od poniedziałku.

Na internetowej tablicy ogłoszeń Reddit , użytkownicy nawoływali się nawzajem do skontaktowania się z powiernikiem, aby złożyć skargę na temat sprzedaży. Kobayashi ma powiedział, że starał się uzyskać „tak wysoką cenę, jak to możliwe”, ponieważ sprzedał część znaczącego zapasu Bitcoin pozostawionego w tyle, gdy Mt. Gox załamał się cztery lata temu. Powiedział także, że bada dalszą sprzedaż pozostałych 1,8 miliarda dolarów – zwis, który może obniżać ceny.

 O ujawnieniu powiernika powoływał się główny kryptoader firmy eToro Ltd. jako kierowca do wyprzedaży w tym tygodniu w największym na świecie tokenie cyfrowym.

Oburzenie może być jednak niewłaściwie umieszczone. Zamiast wywierać presję na obniżanie cen poprzez sprzedaż Bitcoinów z końca września, Kobayashi prawdopodobnie sprzedał się na rynku wspinaczkowym, gdy cyfrowy znacznik osiągnął grudniowy szczyt. Jest również zobowiązany do zrekompensowania japońskich wierzycieli w jenie.

Bitcoin spadł o 6,3 procent do 9 318 USD w 12:02 w Nowym Jorku. Bitcoin Cash, odłamek głównej monety, spadł o 6,1 procent do 1,021 USD.

Kurs na obecną chwilę wygląda następująco na Polskich i zagranicznych giełdach :

Aktualizacja 25.03.2018 r.

Doskonale widać że od 10.03.2018 w perspektywie 2 tygodni wiele się nie zmieniło. Nadal mamy do czynienia z skokami o 1000-1500$ dolarów. Są wzrosty i chwilkę pozniej mamy spadki. Właściwie z perspektywy czasu widać że dość pewne. Na Forach internetowych są nadal ludzie przepełnieni wiarą i to dość sporą, ale i tacy, którzy wprost określają BTC jako Piramida na obecnych poziomach cenowych. Dobrze spojrzeć sobie na wykres 12H

I teraz jak to wygląda. Wygląda to słabo. Wzrosty były gigantyczne i raczej nikt nie może dziś powiedzieć, że w marcu zeszłego roku na poziomach 1000$+ spodziewał się że w grudniu będzie niemal 20 000$. Tak wychwyciliśmy sobie kilka przekazów i nastawienie różnych ludzi w różnych mediach społecznościowych.

https://twitter.com/thecryptofam/status/976285449848209409?s=21

czy też nastawienie Naszego znajomego, który tak na prawdę kilka lat temu i nas na Pomorzu zarażał swoim zafascynowaniem Bitcoin i innymi kryptowalutami.

Czy przesadził – zasadniczo widać zmęczenie materiału, zmęczenie BTC. Znając osobiście wiemy, że całe zaangażowanie zostało przekierowane na rynek FOREX – ale czy to aby na pewno jest dobry wybór. Nie będziemy oceniać. Socjo ty się nie oburzaj bo Bitcoin jest genialnym i innowacyjnym wynalazkiem. Rozumiemy że podałeś widełki, Bitcoin jest Piramidą powyżej 1000$ ale poniżej nie jest. Zapraszamy do nas na

Bitcoin.edu.pl : https://discord.gg/3y9TNbT

Byki vs Niedziwedzie trwa – i nie wiadomo jak będzie.

A my polecamy oglądanie i wyciąganie wniosków z filmików na YouTube od ludzi nie mających jedynie wizji wiecznych wzrostów i oczadziałych umysłów kolejnymi ATH. Tutaj można się zgodzić ze sceptykami ;)

 

Dodaj komentarz

Facebook