4. wymiar: Bitcoin-Manipulation-Cartel – celem jest obniżenie ceny – BARDZO ciekawy artykuł warty wzmianki..

Tłumaczenie słabe/google translator – ale na pewno warto się zapoznać..na końcu link oryginału

Jak wiele osób czyta to, chciałbym przypomnieć wszystkim – Proszę potraktować to tylko jako opinię. Próbuję zwrócić uwagę na podcieki w wodzie, w której płyniemy. Prądy podziemne nigdy nie są widoczne, można je doświadczyć TYLKO. W końcu mogę się udowodnić, że się mylę. Tylko czas pokaże – Dlatego „Proszę sprawdzić, zweryfikować i wymienić zgodnie z TWOIM planem”. Użyj go jako „Przerwy na myśl”.

To jest treść chroniona prawami autorskimi. Proszę nie powielać. ZAPRASZAM SIĘ, aby przywrócić lub opublikować krótkie podsumowanie i link do tego postu.
– – – –

Cartel – 4. wymiar rynku
Istnieje czwarty wymiar, który istnieje w FEW Markets, zwany „kartelem”. Jego głównym celem jest „tłumienie cen”. Uwaga – NIE JEST „Manipulacją”.

Czy Cartel Active działa w Crypto Space?
Mocno się tak czuję. Przedstawiam moje badania, abyś mógł zweryfikować siebie.

Poprosiłem o korektę bitcoinów w wysokości 95% zanim CME otworzyła swoje drzwi. Sprawdź moje konto na Twitterze @Super_Crypto Do tej pory 70% z nich już istnieje. (Ale nie spodziewaj się 95% korekty za jednym razem, zobaczymy wiele rajdów i zjazdów pomiędzy, Nic nie idzie w linii prostej 20K to tylko pierwsza zmiana, jesteśmy na długiej trasie od kilku lat .)

Od kiedy kartel jest aktywny?
Cartel wszedł do pomieszczenia Crypto gdzieś w październiku 2017 roku. Ich obecność zaczęła pokazywać rynek HOUR CME-Futures Otwarty dla Crypto.

Bitcoin DUMP rozpoczął się dokładnie w tym momencie CME otworzył drzwi o 5 wieczorem w dniach 17-17 grudnia. Zobacz tę codzienną tabelę bitcoinów (obraz ostatnio aktualizowany, kwi-01-2018)

Nie wierzysz w Cartel?
Wiem, trudno to zrobić!

Moim zdaniem wszystko, co wydarzyło się od czasu otwarcia CME w dniach 17-17 grudnia 2007 r., Zostało „wyprodukowane”. Bitcoin jest brany do jazdy z nowicjuszami w CME. Poczekamy, aż „prawdziwi” gracze dołączą do stołu.

Tak funkcjonuje kartel od czasu otwarcia CME
Sprawdź ten wykres. Kliknij na obrazek i przeczytaj wszystkie AKTUALNOŚCI, ponieważ zostały „WYŁĄCZONE” DOKŁADNIE na ważnych poziomach oporu TA.

Uwaga: Pozycje wymienione w dniach 30 stycznia i 01 marca poniżej są TYLKO WIADOMOŚCI. W ten sposób kartel wykorzystuje medialną propagandę, aby przełamać cenę. Np .: Mt. Gox NIE sprzedał w dniu Mar-07, ale NEWS tej sprzedaży został wydany w dniu Mar-07. Ponadto, wezwanie do Tether wydano w grudniu 6, ale NEWS został wydany wraz z innymi ważnymi komunikatami prasowymi w dniu 30 stycznia w celu rozpoczęcia następnego dump … Dlaczego oni czekali 55 dni na wydanie wiadomości o sprzeciwie z Tether i jak Czy dotarło to do wszystkich innych złych wiadomości tego samego dnia? Przeczytaj to – Wiadomości o wezwaniach na bitcoin pachną jak handel poufnymi informacjami Teraz już wiesz dlaczego.

Czy wiesz, że było 6 dni codziennego wysypu po 07 marca, zaczynając dokładnie o 11:30 ET?
Zerohedge nagrał go tutaj – To jest 1130ET, czy wiesz, gdzie jest twoja awaria krypto?

Seryjny DUMP od 24 marca do 1 kwietnia!
Poniżej znajduje się kolejna interesująca sprzedaż wzorców obserwowana od Mar-24 do Apr-01, 2018. Co tu widzisz?

W każdej chwili cena próbuje odzyskać Dump pojawia się znikąd

Wszystko to są WYSOKIE DUMPSY
NAJBARDZIEJ z DUMPS-a Start Poniżej poprzedniej ceny DUMP
Czy wygląda na sprzedającego, który chce wyższej ceny za Bitcoin lub niższą cenę? Widzę, że chcą niższej ceny. Czemu? Ty mi powiedz.

Zobacz, co się stało Crypto Exchange OKEx w mar-30-2018?
To jest komunikat od OKEx: „Szanowni klienci, W dniach 5: 00-6: 30 30 marca 2018 r. (Czas w Hongkongu), wielu użytkowników przeprowadziło nietypowe transakcje, aby manipulować ceną kontraktów terminowych BTC znacznie od indeksu BTC. Na podstawie dochodzenia naszego zespołu użytkownik zamknął ogromną liczbę pozycji po cenie rynkowej, nie biorąc pod uwagę kosztów, co spowodowało spadek do niezwykle niskiego poziomu. Ujawnimy szczegóły transakcji w powiadomieniu ”

Zwróć uwagę na słowa „bez uwzględnienia kosztu”? To jest ślad mojego kartelu. Czy Manipulacja zatrzyma się po złapaniu? Wątpię.

Chcesz zobaczyć, jak jest produkowany FUD?
Czy wiesz, że w lutym 07 Ktoś włamał się do skrzynki pocztowej banku centralnego Chin, aby wysłać e-mailem fałszywe zawiadomienie o stłumieniu bitcoina.

Boguskie zaproszenia prasowe zostały rozdane amerykańskim organizacjom medialnym, które twierdzą, że Hongkong Władze Monetarne (HKMA) i Ludowy Bank Chin (LBCh) wkrótce wspólnie wprowadzą nowe środki, aby zahamować „wszystkie aspekty i usługi związane z bitcoinami w obu kontynentalnych Chinach i Hong Kong „.

Przeczytaj powyższy artykuł i zadaj pytanie sobie: Kto by to zrobił? Tylko ci, którzy są zainteresowani rozbiciem ceny bitcoinów – prawda? Czy zrobiłby to zwykły informatyk lub haker? NIE – ponieważ nie mogą skorzystać z tego FUD. Mógłby to zrobić tylko wpływowy kartel, który może zyskać na tworzeniu FUD.

Source : https://steemit.com/bitcoin/@supercrypto1/4th-dimension-bitcoin-manipulation-cartel-price-suppression-is-the-goal

Dodaj komentarz

Facebook