Ethereum Classic (ETC) wprowadzone na Coinbase !

W dniu dzisiejszym pojawiła się informacja o wprowadzeniu Ethereum Classic na giełdę COINBASE :

Z przyjemnością ogłaszamy zamiar dodania wsparcia dla Ethereum Classic (ETC) na Coinbase w nadchodzących miesiącach. Ogłaszamy to zarówno wewnętrznie, jak i publicznie, zgodnie z naszym procesem dodawania nowych zasobów.

W ramach tego procesu rozpoczniemy prace inżynieryjne (krok 4) w celu wsparcia Ethereum Classic. W ramach tego procesu klienci mogą spodziewać się publicznych interfejsów API i innych znaków informujących, że zasób jest dodawany. Kiedy dojdziemy do końcowej fazy testowania integracji technicznej, której spodziewamy się w ciągu najbliższych kilku miesięcy, publicznie ogłosimy datę rozpoczęcia handlu za pośrednictwem naszego bloga i Twittera (krok 5).

Jakie wsparcie Ethereum Classic oznacza dla naszych produktów
Coinbase Custody – zespół Custody planuje dodać obsługę wpłat i wypłat Ethereum Classic. Pamiętaj, że Kustodia prawdopodobnie będzie obsługiwać więcej aktywów niż te dostępne w handlu na Coinbase Markets, Coinbase Pro, Coinbase Prime i Coinbase w dającej się przewidzieć przyszłości.

Coinbase Markets – zespół ds. Rynków planuje dodać wsparcie handlowe dla Ethereum Classic. Zgodnie z naszymi zasadami handlu wszystkie książki ETC zostaną otwarte w trybie post-only przez co najmniej godzinę. Jeśli zostanie ustalona wystarczająca płynność, handel zostanie włączony na Pro i Prime.

Coinbase Pro – zespół Pro planuje dodać wsparcie handlowe dla Ethereum Classic. Zwróć uwagę, że klienci, którzy poprzednio posiadali saldo Ethereum Classic na platformie w wyniku twardych widełek Ethereum 2016 i nie zdecydowali się wycofać swoich środków przed styczniem 2017 roku, otrzymają odpowiedni kredyt Ethereum Classic.

Coinbase Prime – zespół Prime planuje dodać wsparcie handlowe dla Ethereum Classic. Zwróć uwagę, że klienci, którzy poprzednio posiadali saldo Ethereum Classic na platformie w wyniku twardych widełek Ethereum 2016 i nie zdecydowali się wycofać swoich środków przed styczniem 2017 roku, otrzymają odpowiedni kredyt Ethereum Classic.

Coinbase Asset Management – wszelkie aktywa wymienione na rynkach Coinbase zostaną dodane do indeksu Coinbase Index zgodnie z metodologią Coinbase Index. Fundusz Coinbase Index ponownie zbroi się, aby objąć Ethereum Classic.

Coinbase – zgodnie z naszymi wcześniejszymi wytycznymi, Coinbase będzie wymieniać aktywa tylko po ich umieszczeniu na Coinbase Pro i Prime. Po przeanalizowaniu takich czynników, jak płynność, stabilność cen i inne wskaźniki zdrowia rynkowego, możemy dodać Ethereum Classic do platformy Coinbase. Warto również powtórzyć, że Coinbase Markets, Coinbase Pro i Coinbase Prime będą prawdopodobnie miały więcej aktywów wymienionych na platformie niż platforma Coinbase, tzn. Aukcja na Coinbase Markets nie gwarantuje wystawienia na Coinbase.

Często Zadawane Pytania
P: Co to jest Ethereum Classic (ETC) i czym się różni od Ethereum (ETH)?

Ethereum Classic to kryptowaluta, która powstała w wyniku twardego rozwidlenia sieci Ethereum w lipcu 2016 r. Więcej informacji na temat Ethereum Classic można znaleźć tutaj. Możesz przeczytać więcej o tym, czym jest widełki kryptowalutowe.

P: Kiedy handel będzie dostępny?

Zgodnie z naszym publicznym procesem dodawania nowych zasobów, rozpoczniemy teraz prace inżynieryjne (krok 4) w celu obsługi Ethereum Classic. W ramach tego procesu klienci mogą spodziewać się publicznych interfejsów API i innych znaków informujących, że zasób jest dodawany. Kiedy dojdziemy do końcowej fazy testowania integracji technicznej, której spodziewamy się w ciągu najbliższych kilku miesięcy, publicznie ogłosimy datę rozpoczęcia handlu za pośrednictwem naszego bloga i Twittera (krok 5).

P: W jaki sposób uruchomisz obsługę handlu dla nowego zasobu?

Kiedy dojdziemy do ostatecznego testu integracji technicznej, ogłosimy datę, w której klienci Pro i Prime mogą rozpocząć składanie zleceń limitów w książce zamówień Ethereum Classic na Coinbase Markets. Gdy ten rynek odpoczynku osiągnie wystarczającą płynność, umożliwiamy handel.

P: Jakie obszary geograficzne oferujecie wsparcie dla Ethereum Classic?

Planujemy zaoferować wsparcie dla Ethereum Classic we wszystkich regionach, w których zasób jest zgodny z lokalnym prawem.

P: W jaki sposób kontrolujesz istotne informacje niepubliczne, decydując się na dodanie obsługi Ethereum Classic?

Obserwowaliśmy nasz publiczny proces dodawania nowych zasobów do Coinbase. Ponadto, każdy personel w Coinbase, który był świadomy planów firmy, aby dodać Ethereum Classic, podlegał wyłączeniu handlowemu.

P: Jakie aktywa dodajesz dalej?

Wcześniej informowaliśmy o naszym zamiarze wspierania standardu technicznego ERC20 i widełek bitcoinowych. Ogłosimy zamiar dodania określonych zasobów w tych kategoriach przed końcową integracją inżynieryjną. Jest to zgodne z naszym publicznym procesem dodawania nowych zasobów.

P: Miałem Ethereum na GDAX w czasie twardego widelca w lipcu 2016 r. I nie wycofałem Ethereum Classic przed styczniem 2017 r. Czy otrzymam kredyt Ethereum Classic podczas wprowadzania na rynek?

Tak. Zauważ, że Ethereum było obsługiwane tylko w GDAX w czasie twardego widelca w lipcu 2016 roku. Dodano obsługę Ethereum na konsolowym interfejsie użytkownika Coinbase

Tłumaczenie Google translator

source : https://blog.coinbase.com/adding-ethereum-classic-support-to-coinbase-becb9a337e9c

Korzystając z naszego linku po rejestracji na giełdzie COINBASE otrzymasz 10$ po wykonaniu zakupów : https://www.coinbase.com/join/57494966c35d92609d000488

Dodaj komentarz

Facebook