Bitcoin SV (Satoshi Vision) fork z Bitcoin Cash 15 listopada 2018 r.

15 Listopada 2018 r. ma mieć miejsce rozwidlenie łańcucha bloków Bitcoin Cash, czyli forka prawdziwego Bitcoina z sierpnia 2017 r. Zbliżająca się dużymi krokami data dostarcza nowych informacji, które jednoznacznie wskazują na potencjalnie co raz większą możliwość powstania nowego Turbo altcoina –  forka z forka Bitcoina SV. Poniżej przygotowaliśmy odrobinę aktualnych informacji z różnych stron w internecie, oraz najważniejsze linki, umożliwiające przygotować się do kopania w dniu rozdzielenia.

Tu Rejestracja do poola BSV : https://svpool.com
Strona projektu : https://bitcoinsv.io/roadmap/
Info : https://news.bitcoin.com/nchain-plans-t … itcoin-sv/
https://news.bitcoin.com/nchain-publish … a-release/
https://nchain.com/en/media/bitcoin-sv- … -protocol/

Krótkie oświadczenie od Binance mówi:

Zrobimy migawkę wszystkich sald gotówkowych Bitcoin w czasie UNIX 1542300000, 2018/11/15 4:40:00 PM (UTC). Depozyty i wypłaty gotówki Bitcoin będą zawieszane od 2018/11/15 15:00:00 (UTC).Prosimy o pozostawienie wystarczającej ilości czasu na pełne przetworzenie depozytów przed upływem tego czasu. Zajmiemy się wszystkimi wymaganiami technicznymi dotyczącymi wszystkich użytkowników posiadających Bitcoin Cash na swoich kontach Binance.

https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360018711772

Zostało trochę ponad dwa tygodnie do aktualizacji Blockchain Bitcoin Cash (BCH) zaplanowanej na 15 listopada. Jest to kontrowersyjna kwestia w społeczności BCH, ponieważ nadal istnieje spór między zespołem Bitcoin ABC a twórcami Bitcoin SV, nowe oprogramowanie z pełnym węzłem stworzone przez Nchaina (prowadzone przez Craiga Wrighta, samozwańczego Satoshi Nakamoto i śmiejący się świat crypto), które ma całkowicie inny plan aktualizacji.

Obóz Bitcoin SV chce zwiększyć limit bloków do 128 MB w listopadzie i kontynuować zwiększanie limitu w czasie. W rzeczywistości zarówno ABC, jak i SV chcą zwiększyć limit blokowania. Różnica polega na tym, że podejście ABC jest dla blokady z poprawą wydajności, która powoduje, że większe bloki są zarówno możliwe, jak i bezpieczne, podczas gdy SV po prostu chce zwiększyć limit, nie czyniąc większych limitów użytecznymi w żaden inny sposób, z wyjątkiem działań marketingowych.

Społeczność ma nadzieję, że większość mocy mieszania będzie pasować do rozwiązania ABC, ponieważ ich podejście jest bardziej ostrożne i bezpieczniejsze dla sieci.

Jest jednak część zwolenników BCH, którzy sądzą, że ABC zaczyna naśladować zachowanie bardzo nieczułego rdzenia Bitcoin – najczęściej używanego przez klientów odniesienia do bitcoinów często oskarżanych przez obóz BCH o tendencje monopolistyczne i dyktatorskie.

Wcześniej w tygodniu, portfel Ledger wyszedł z ich postawy na widelcu, mówiąc w zasadzie, że nie będą otwarcie wspierać żadnej ze stron i uzna łańcuch o większym haszu za rzeczywisty BCH.

Widelec Bitcoin Cash pochodzi od sprzecznych zmian konsensusu między różnymi zespołami programistów Bitcoin Cash. Ponieważ nie osiągnięto konsensusu, twarde widły pojawią się 15 listopada około godz. 16:40 GMT (epoki 1542300000), co daje kilka odrębnych łańcuchów Bitcoin Cash. W końcu jeden z nich byłby dominującym łańcuchem, który oceniamy, aby następnie wspierać.

Ironia nowo powstającej sytuacji polega na tym, że będziemy mieli teraz problemy z odróżnieniem prawdziwej gotówki Bitcoin, a nie tylko prawdziwego Bitcoina. Jest to oczywiście punkt widzenia z obozu kibiców BCH – reszta świata nie ma dylematu, który jest prawdziwym bitcoinem i prawdopodobnie nie obchodzi go, która będzie prawdziwą gotówką bitcoinową.

Source : https://captainaltcoin.com/binance-will-support-the-upcoming-bitcoin-cash-bch-fork-btw-the-fork-is-pure-irony-show/

https://cash.coin.dance/blocks

W tym tygodniu kamień milowy dla publicznej puli Bitcoin Cash (BCH) SVPool, która oficjalnie wydobyła swój pierwszy blok BCH Bitcoin w środę.

O 2:12 pm UTC 10 października, blok 7,15 KB został wydobyty na wysokości bloku 55185, co stanowi 25 transakcji. Dane dostępne w grze Coin Dance and Bitfire jeszcze oficjalnie nie uznają SVPool za górnika za transakcję, ale adres płatności Coinbase jest adresem SVPool.com.

Osobista inicjatywa nChain Chief Scientist Dr. Craig Wright, SVPool jest obecnie w fazie beta zaproszenia do końca października. Następnie SVPool otworzy się dla publiczności. Nadal możesz zarejestrować się tutaj dla puli wydobywczej.

W czasach prasy, setki rejestrujących się na całym świecie zarejestrowało się już na SVPool – ogromny skok od 233 górników, którzy zarejestrowali się we wrześniu. Większość tych górników pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, Chin, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Indii. W basenie górniczym znajdują się także górnicy z Hiszpanii, Południowej Afryki, Brazylii, Niemiec, Korei Południowej, Japonii, Malezji, Szwecji, Wenezueli, Rosji, Szwajcarii i Holandii.

SVPool oferuje początkową płatną-N-akcję (PPLNS), ale już pracuje nad dodaniem do listopada większej liczby funkcji i opcji płatności za akcję plus (PPS +).

SVPool jest zarządzany przez CoinGeek Mining, a także pomaga i wynagradza górników – dużych i małych – w celu zapewnienia, że ​​BCH pozostaje naprawdę bez zaufania i zdecentralizowanym systemem. Publiczny basen górniczy solidaryzuje się z CoinGeek w przekonaniu, że BCH jest jedynym prawdziwym bitcoinem, który spełnia tę wizję Satoshi.

Nawiasem mówiąc, górnicy są również zapraszani na Dzień Górników Tygodnia CoinGeek, który odbędzie się w dniu 28 listopada 2018 r. W ramach Tygodnia CoinGeek w Londynie, podczas którego zespół SVPool i CoinGeek będą z Państwem rozmawiać o tym, w jaki sposób można pomóc Bitcoin BCH w realizacji jego zadań. pełen potencjał. Skorzystaj z Eventbrite, aby zorganizować trzydniową konferencję, która będzie najważniejszą konferencją Bitcoin BCH tej jesieni.

Source : https://coingeek.com/svpool-mines-first-bitcoin-bch-block/

 

Dodaj komentarz

Facebook