Bitcoin = BCH(08.2017) – fork BCH(11.2017) i teraz kolejne 2 BCHSV & BCHABC….

,,Jestem pewien, że jeśli to czytasz, możesz wiedzieć o aktualnym problemie skalowania bitcoinów. Ten problem nie jest nowy, ale wygląda na to, że osiągnie punkt kulminacyjny.

Wielu użytkowników, górników i programistów przywiązuje się do wielu rozwiązań, aby rozwiązać ogólną debatę skalowania Bitcoin. I każdy decyduje, po której stronie przyłączyć się do chaotycznej sytuacji tego zbliżającego się widelca Bitcoin.

Oto kilka żargonów technicznych, które mogłeś zobaczyć:

UAHF-uaktywniony twardy widelec
UASF-Uruchamiany miękki widelec użytkownika
Umowa z Nowego Jorku
SegWit
SegWit2x
BIP 141
BIP 91
BIP 148
Nie pomagają one normalnym użytkownikom i nie robią nic dobrego. Moim zdaniem doprowadziło to tylko do dużej części dzisiejszego FUD (lęk, niepewność i wątpliwości) w umyśle każdego Bitcoinera, który nie rozumie tych żargonów.

Tak więc pomyślałem o tym, żeby opisać najnowsze informacje na temat tego dramatu Bitcoin, nie wchodząc na chwilę w te techniczne żargony. (Niedługo opublikuję oddzielny przewodnik po tych wszystkich żargonach związanych z widelcem BTC …)

Na razie powinieneś wiedzieć, że nasz pierwotny bitcoin (BTC) stworzony przez Satoshi Nakamoto prawdopodobnie rozdzieli się 1 sierpnia 2017 roku.

Nowy podział Bitcoin będzie nazywał się Bitcoin Cash.”

Source : https://coinsutra.com/bitcoin-cash-bch/

Powyżej przetłumaczona strona przy pomocy Google translatora, jedna z wielu. Należy również dodać, iż obecny fork Bitcoin Cash to już 2 z rzędu…o czym mało kto wspomina. A opisany szerzej temat można przeczytać tutaj (wersja tłumaczona również Google transaltor)

,,To nie jest Bitcoin Classic, ani Bitcoin Cash. To Bitcoin Clashic! : http://bitcoinclashic.org

Najwyraźniej na twardym widelcu Bitcoin Cash pojawił się złośliwy twardy widelec, który doprowadził do nagłego pojawienia się Bitcoin Clashic. Ogromna liczba różnych widelców pojawiających się w oryginalnym łańcuchu Bitcoin osiągnęła teraz punkt kulminacyjny w łańcuchu gotówki Bitcoin. Szybki przegląd strony internetowej nowej monety pokazuje ogólne wrażenie Clashica – oszałamiający obraz Jamesa Bonda – czysty indywidualizm – „prawdziwa wizja Satoshi”.

„Złośliwy” widelec złożył dość spektakularne obietnice – transakcje potrwają zaledwie kilka sekund, moneta jest niesamowicie niezawodna, nie ma zatorów z transakcjami, technologia jest solidna itd. Wszystkie te obietnice powinny uczynić widelec ” Najlepsze pieniądze na świecie „według własnej prasy.

Wielka pompa, Mała praktyka
Użyteczność może jednak stanowić problem. Ponieważ właściciele nadal szukają prawdziwych przypadków użycia, stwierdzą, że moneta nie ma aktualnych portfeli, żadnych usług, żadnych rzeczywistych projektów i podobno żadnych wymian. Wydaje się jednak, że Bitcoin Clashic to „przyszłość pieniędzy”.

Nowa moneta wydaje się również całkowicie bezpieczna przed utratą władzy górniczej ze względu na „awaryjną korektę trudności” (EDA). Według strony internetowej:

„Te genialne wynalazki sprawiają, że Blockchain Bitcoina Clashica jest niewrażliwy na śmierć z powodu utraty mocy (choć jest całkowicie podatny na manipulacje, które niszczy harmonogram inflacji, a także pokonuje cel, jakim jest długi okres dostosowania trudności, aby mieć bezpieczną sieć, ale nie” Mam na myśli to, ludzie mówią, że to w porządku). ”

Source : https://cointelegraph.com/news/its-not-bitcoin-classic-or-bitcoin-cash-its-bitcoin-clashic

Trading :

https://www.poloniex.com/exchange#btc_bchsv

https://www.poloniex.com/exchange#btc_bchabc

https://www.poloniex.com/exchange#usdc_bchsv

https://www.poloniex.com/exchange#usdc_bchabc

Poloniex wprowadza możliwość spekulacji na nie istniejących jeszcze forkach Bitcoin Cash

Poloniex ogłosił we wtorek, że będzie to pierwsza giełda kryptowalut, oferująca handel dla oczekujących bitcoinów gotówkowych (BCH), podczas trwającej debaty nad mapą drogową tej technologii.

Począwszy od środowej nocy, Poloniex, prowadzony przez Koło startupowe wspierane przez Goldman Sachs, ujawnił, że zacznie oferować klientom opcję kupowania gotówki bitcoinowej gotówkowej ABC (BCHABC) i bitcoinowej gotówki SV (BCHSV).

Po raz pierwszy Poloniex zaoferował parom handlowym zasób kryptograficzny przed możliwym rozwidleniem, ruch, który według niego stanowi część szerszej strategii zwiększania satysfakcji klientów z firmy, wynika z postu na blogu firmowym.

Post czyta:

„Robimy to, aby wzmocnić pozycję klientów, aby zademonstrować swoje poparcie dla jednej monety nad drugą poprzez działalność handlową Poloniex będzie również wspierać rynki handlowe dla obu żetonów po twardym widelcu”.

W komunikacie giełda podkreśliła swój zamiar pozostania neutralnym podczas podziału, aby umożliwić społeczności podjęcie decyzji, którą blokadę będzie wspierać, o czym świadczy zaawansowana działalność handlowa. Stwierdzono także, że indywidualna ocena każdego twardego widelca ma decydować o tym, czy wesprzeć widelec, czy kontynuować handel przed widelcem.

Rozgrywka przed widłami została udostępniona dla USDC / BCHSV i USDC / BCHABC, jak również dla par transakcji bitcoinowych.

Klienci będą również mogli przekonwertować swój BCH na równoważną ilość BCHABC i BCHSV i na odwrót, jeśli będą chcieli wypłacić środki, ale nie będą mogli wycofać BCHABC i BCHSV przed widelcem.

Giełda planuje kontynuować obsługę obrotu zarówno gotówką bitcoinową ABC, jak i SV po planowanym rozwidleniu 15 listopada.

Ogólnie rzecz biorąc, wiadomości pochodzą z tego, co było wolniejszym okresem giełdowym dla aktywów kryptograficznych, które ostatnio zyskały na popularności, ponieważ handlowcy mogą nadal otrzymywać dodatkowe tokeny poprzez stworzenie konkurencyjnego blockchainu, jeśli użytkownicy blockchaina nadal będą wspierać obie wersje technologii.

Source : https://www.coindesk.com/crypto-exchange-poloniex-announces-pre-fork-trading-for-bitcoin-cash-split/

Cały ten dramat można śledzić po aktualnych linkach http://www.bitcoinsv.pl

Dodaj komentarz

Facebook