Tutaj się zalogował do swojego konta : http://p2pfoundation.ning.com/profile/SatoshiNakamoto

Tutaj trwa rozmowa : https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/a1qck9/satoshis_p2pfoundation_made_a_post_nour/

Powrót Satoshi Bitcoina

Bitcoin zawsze był urzekającym atutem, ponieważ dzięki swojej wartości i właściwej inwestycji może mieć ludzi finansowo posortowanych na całe życie. Tożsamość rzekomego twórcy Bitcoin Satoshi Nakamoto nigdy nie została ujawniona publicznie. Istnieje wiele teorii na temat tego, kim jest Nakamoto, niektórzy uważają, że jest to grupa ludzi, podczas gdy inni uważają, że jest to alias jednego człowieka, który stworzył wiodącą krypto-walutę. Po tym, jak zniknął w grudniu 2010 roku, wielu ludzi zastanawiało się, kim jest i dlaczego wyszedł z radaru.

Tak czy owak, Nakamoto jest tajemniczą postacią od czasu rozpoczęcia elektronicznej waluty elektronicznej znanej jako Bitcoin. Niedawno profil P2P Satoshi Nakamoto powrócił do życia, gdy enigma zaprzyjaźniła się niedawno z kimś zwanym Wagner Tamanaha i opublikowała aktualizację, która zawierała tylko jedno słowo, które mówi „nour”.

Cztery lata temu e-mail Nakamoto został naruszony, co było bezpośrednio związane z jego profilem P2P, więc może to być hack, zamiast samego tajemniczego człowieka.

Szybkie podsumowanie

W 2014 r. Pojawiły się doniesienia, że ​​konto e-mail GMX Nakamoto zostało zhakowane, w którym zostało pierwotnie użyte do ogłoszenia wiodącej kryptowaluty na forum Ning Foundation Ning.Haker użył konta, aby opublikować ostrzeżenie dla Satoshi na forum.

Robert McMillian napisał następujące, które zostały pierwotnie opublikowane na Wire.com.

„Drogi Satoshi. Twój dox, hasła i adresy IP są sprzedawane w sieci darknet. Wygląda na to, że nie skonfigurowałeś Tora poprawnie, a twój IP wyciekł, kiedy użyłeś twojego konta e-mailowego w roku 2010. Nie jesteś bezpieczny. Musisz jak najszybciej wyjść z tego miejsca, zanim ci ludzie cię skrzywdzą. Dziękuję za wynalezienie Bitcoin. „

Jednak zawsze istnieje szansa, że ​​Nakamoto ostatecznie zdecydował się ujawnić, ale może to być odcinek. Jeśli sekretny mężczyzna / kobieta / grupa ma teraz pokazać swoje twarze, to jest to dziwny czas, ponieważ wiodąca kryptowaluta nie radzi sobie zbyt dobrze na rynkach. Nie wspominając już, dlaczego w takim razie Nakamoto pojawił się na platformie, która wcześniej została zhackowana?

Chociaż może to być dziełem poprzedniego hakera z 2014 roku, zawsze jest iskierka nadziei, że Satoshi ma wrócić do przestrzeni i wyjaśnić całą tajemnicę i pytania, które wciąż pozostają.

Source : https://cryptodaily.co.uk/2018/11/the-return-of-bitcoins-satoshi

Czy Satoshi Nakamoto właśnie powiedział „Nour” i kim jest Wagner Tamanaha, nowy „przyjaciel” Nakamoto?

Po czterech latach milczenia konto, o którym wiadomo, że należało do Satoshi Nakamoto, wynalazcy bitcoina, stwierdziło tylko jedno słowo: nour.

Co to znaczy dokładnie, nie jest zbyt jasne. Niektórzy sugerują, że jest to po arabsku i tłumaczy się na światło, ale zwykle jest to wymawiane jako „noor”.

Wystarczająco blisko, możesz powiedzieć, ale najlepszym wynikiem wyszukiwania Google jest miejski dyktonariusz, który opisuje nour jako:

„Najbardziej kochająca, czuła i troskliwa osoba, jaką kiedykolwiek spotkasz.Niezwykle inteligentny, zabawny i czuły. Trochę zagubiona, wciąż zastanawiająca się, czego chce w życiu i jak do niej dotrzeć.

Uparty i nie chce przyjmować porad innych ludzi. Kiedy się uśmiecha, sprawia, że ​​zapominasz o wszystkich swoich problemach, jej uścisk zapewni ci pewność, której nigdy nie czułeś i czego nigdy nie zaznasz.

Czy Nakamoto powiedział nour? Listopad 2018.

Zanim nour powiedział, Nakamoto dodał Wagner Tamanaha (na zdjęciu powyżej), który wydaje się być specjalistą od marketingu. Tamanaha powiedziałna stanowisku w 2016 roku zgodnie z szorstkim tłumaczeniem:

„Po raz pierwszy usłyszałem o blockchain i Bitcoin, prawie nic nie rozumiałem, to był 2011 rok i to było po prostu nerd, ale pobrałem oprogramowanie i myślałem, że już wydobywam, biorę udział w zdecentralizowanym łańcuchu przetwarzania na całym świecie i pomagam ruchu w SETI @ styl domowy (poszukiwanie pozaziemskiej inteligencji, gorączka internetowa z końca lat 90.).Zrobiłem to i zapomniałem. „

Tamanaha ma stopień licencjata w dziedzinie reklamy i komunikacji społecznej, ukończył w 1986 r., Co oznacza, że ​​ma około 50 lat.

Wydaje się, że nie ma żadnych umiejętności kodowania, ale najwidoczniej dostrzegł potencjał Internetu w 1996 roku. Istnieją dwa komentarze na temat jego Linkedin. Mówią o Tamanaha, ponownie według szorstkiego tłumaczenia:

„Nigdy nie pracowałem z kimś tak pogodnym jak Wagner. Bardzo pozytywne, zrozumienie i otwarte na pomysły i sugestie. Zawsze jest za dużo pracy! „I:

„Cicha, odpowiedzialna i w 100% oddana do pracy osoba. Z jego doświadczenia rozumie, jak mało jest Internetu i sieci społecznościowych. Daje wszystkie narzędzia i swobodę, aby pomysły pojawiały się i miały miejsce. Mistrz!”

Tamanaha wydaje się pochodzić z Brazylii, ale mieszka w Stanach Zjednoczonych. Wydaje się, że głównie przemawia przez Internet w mediach społecznościowych i jest członkiem „Jestem uchodźcą”.

Czy jest to zatem bardzo subtelny komentarz do imigracji? Może. Wystarczy jedno słowo, aby każdy mógł zobaczyć w nim to, na co ma ochotę. Mogą widzieć światło jako litecoin, lub światło, jak Sieć Błyskawicy, lub jako osoba kochająca i osoba, która wydaje się być imigrantką.

Inni oczywiście mogą nie chcieć tego widzieć, ponieważ konto Nakamoto zostało zhackowane w 2016 roku. Dlatego jeśli ktoś chce, może zechce pomyśleć, że to wcale nie jest Nakamoto.

A jednak dlaczego haker nie zadałby sobie trudu dodania tego brazylijskiego kryptońskiego, a mówiąc nour, nie jest zbyt jasny. Sam Tamanaha powiedział na Twitterze: „Wygląda na to, że Satoshi ponownie pojawił się i jestem badany :-).”

To jest tłumaczenie, więc jeśli słowo naprawdę jest badane, nie jest jasne, ale przez to prawdopodobnie oznacza, że ​​Nakamoto patrzy na niego, a nie na faktyczne śledztwo.

Jest to dość ciekawa zagadka, która daje wszystkim mnóstwo spekulacji na temat tego starego stylu Nakamoto.

Source : https://www.trustnodes.com/2018/11/30/did-satoshi-nakamoto-just-say-nour-and-who-is-wagner-tamanaha-nakamotos-new-friend

Dodaj komentarz

Facebook