Rok 2019 przed nami – czy 300$ za BTC również ?

Bitcoin umierał już setki razy i nic szczególnego się nie wydarzyło (https://99bitcoins.com/bitcoin-obituaries/). Technologia jako experyment trwający już 10 lat jest nadal w fazie testów, w 2018 obudziło się jedno z kont Satoshiego oraz dodatkowo kolejny fake Satoshi – rzekomo wydający książkę jako Satoshi (https://comparic.pl/satoshi-nakamoto-pisze-ksiazke-mamy-jej-fragmenty/).

Można by powiedzieć żaden producent telenoweli nie powstydził by się takiej historii, jaka ma miejsce od lat w świecie kryptowalut. Kurs odzwierciedla te wahania.

 

Poniżej jeden z ciekawych materiałów, w przeciwieństwie do Większości portali niekoniecznie jesteśmy pewni że Bitcoin i inne kryptowaluty w 2019 zaliczą wzrosty..

Więc słyszałeś o Bitcoin i chcesz zainwestować …Nie jesteś jedyny! Bitcoin to jedna z najlepszych inwestycji, jakie możesz zrobić w ciągu ostatnich 5 lat. Ludzie wciąż go używają, aby zarabiać dużo pieniędzy na wiele różnych sposobów.W tym przewodniku nauczę cię historii Bitcoin, przyszłości Bitcoin i tego, jak zrozumieć, co dzieje się z prognozą cen Bitcoin. Spojrzymy na prognozy dla różnych lat, w tym prognozę ceny bitcoinów 2019. Odpowiem na pytania, które dotyczą wszystkich osób, na przykład „Czy nastąpi awaria Bitcoina?” I „Dlaczego Bitcoin rośnie?”.Zrozumienie sposobu przewidywania i inwestowania jest pierwszym krokiem do zbudowania udanego portfela. Jednak przy wszystkich inwestycjach wiąże się to z ryzykiem. Dlatego przed podjęciem jakichkolwiek ważnych decyzji powinieneś zawsze porozmawiać z doradcą finansowym.

Co to jest Bitcoin?

Zanim przejdziesz do prognozowania cen Bitcoin, wróćmy trochę do podstaw. Zakładam, że czytając ten przewodnik, musieliście słyszeć o Bitcoinie. Bitcoin to pierwsza na świecie cyfrowa waluta, która cieszy się dużą popularnością w ciągu ostatniego roku! Wiele osób osiągnęło duże zyski, kupując Bitcoin za niską cenę, a następnie sprzedając je za wysoką cenę.

Bitcoin jest walutą, podobnie jak dolar amerykański, japoński jen lub funt brytyjski. Można go kupić, sprzedać i wymienić na towary i usługi.Kiedy idziesz do sklepów, możesz albo użyć papierowych pieniędzy, by kupić przedmioty, albo możesz zapłacić za pomocą swojej karty bankowej. Kiedykolwiek używasz karty bankowej do dokonania płatności, pieniądze są pobierane z salda konta bankowego.

Bitcoin jest bardzo podobny do tego, z wyjątkiem tego, że nie możesz go otrzymać w formie papierowej (np. USD). Jest to waluta peer-to-peer, co oznacza, że ​​nie ma w niej banków.Wszystkie transakcje Bitcoin odbywają się drogą elektroniczną – możesz ich używać do kupowania i sprzedawania rzeczy online, a także w kilku wybranych sklepach detalicznych.Nie tylko to, ale są też bankomaty Bitcoin, które mogą zmienić Twój Bitcoin w lokalną walut

Kilka fajnych faktów o bitcoinie:

  • Bitcoin został założony w 2009 roku przez Satoshi Nakamoto
  • Nikt nie wie, kim jest Satoshi Nakamoto – to jedna z największych tajemnic o Bitcoinie
  • Satoshi Nakamoto chciał stworzyć walutę, która nie opierałaby się na obecnym systemie bankowym
  • Istnieje tylko 21 milionów bitcoinów, które można utworzyć

Jak działa Bitcoin?

Jeszcze jedna rzecz do omówienia przed przejściem do prognozy cen Bitcoin. Każda transakcja Bitcoin odbywa się na blockchainie Bitcoin. Blockchain to technologia, która chroni Bitcoin i jego użytkowników, chroniąc ich przed hakerami. Jest zasilany przez sieć komputerów, które są często nazywane „węzłami”. Te węzły współpracują ze sobą, aby zweryfikować każdą przeprowadzoną transakcję Bitcoin.Mówiąc prościej, gdy ktoś wysyła Bitcoin do kogoś, jeden węzeł w sieci blockchain zweryfikuje transakcję za pomocą równania matematycznego. Transakcja jest następnie umieszczana w sieci blockchain.„Węzły”, które pomagają w obsłudze sieci blockchain, są nagradzane za ich wkład. Gdy węzeł weryfikuje transakcje, otrzymuje Bitcoin za ich wysiłki. Jest to proces nazywany „wydobywaniem”.Bitcoin jest zdecentralizowany: węzły na całym świecie obsługują sieć. Sieć nie jest kontrolowana przez główny serwer lub grupę głównych serwerów. Jest to dobre dla bezpieczeństwa Bitcoin, ponieważ znacznie utrudnia hakerom dostęp do sieci.

Dlaczego cena Bitcoina zmienia się?

Uwaga: aby się zmieniać, oznacza zmianę bez ustalonego wzoru.„Dlaczego Bitcoin rośnie?” I „Czy Bitcoin się zawiesza?” To pytania, które często słyszymy.Aby przewidzieć cenę Bitcoin, musisz najpierw wiedzieć, jak zmienia się Bitcoin.

Podobnie jak większość walut, cena Bitcoin zmienia się każdego dnia. Jedyną różnicą jest to, że cena Bitcoin zmienia się na znacznie większą skalę niż lokalne waluty.Wartość Bitcoin opiera się na tym, jak cenny jest rynek (ludzie kupujący i sprzedający Bitcoin).Pomyśl o bardziej fizycznych rzeczach, w które możesz obecnie inwestować, takich jak złoto.Cena złota zależy od jego podaży i popytu. Na przykład, gdy odkryje się nową Kopalnię Złota, cena spada. Dzieje się tak, ponieważ coraz więcej złota staje się dostępne, więc nie jest już tak rzadkie. Im rzadszy jest Bitcoin, tym wyższe są przewidywania cen Bitcoin.Przykład Gold jest podobny do tego, jak zmienia się cena Bitcoina. Jednak cena bitcoina zazwyczaj zmienia się z powodu opublikowanych na jego temat wiadomości. Oto jak to działa:

  • Kiedy pojawiają się złe wiadomości o Bitcoin, o wiele więcej osób sprzedaje Bitcoin niż kupowanie Bitcoin. Ci ludzie sprzedają Bitcoin za niższe ceny niż obecna wartość, dzięki czemu mogą sprzedać je szybko. To powoduje, że cena spada.
  • Kiedy jest dobra wiadomość o Bitcoin, jest więcej osób kupujących Bitcoin niż są ludzie, którzy go sprzedają. Ci ludzie kupują Bitcoin za wyższe ceny niż obecne wartości, aby mogli je szybko kupić. To powoduje wzrost ceny.

Podaż i popyt na Bitcoin

Kiedy Bitcoin został stworzony przez Satoshi Nakamoto, ustalił limit ilości bitcoinów – 21 milionów. Oznacza to, że tak długo jak Bitcoin istnieje, może być tylko 21 milionów – nie więcej. Tak więc, jeśli popularność Bitcoin wzrasta, tak powinna być wartość.

Historia Bitcoin

Cena Bitcoin wzrosła o jeden dzień, następnego dnia … w przeszłości trudno ją przewidzieć w krótkim czasie.Jednak wielu inwestorów takich jak to. Z cenami, które wahają się (zwiększać i zmniejszać) regularnie, inwestorzy często kupują Bitcoin po niskiej cenie, a następnie sprzedają je po znacznie wyższej cenie.Są jednak inni inwestorzy, którzy kupują Bitcoin na dłuższą metę – tak wielu ludzi wzbogaciło się! Niektórzy inwestorzy kupowali Bitcoin ponad 5 lat temu za super niskie ceny (poniżej 100 USD), a następnie utrzymywali je do ubiegłego roku, kiedy osiągnęli 10 000-20 000 USD!

The 2017 Bitcoin Rush

Wartość Bitcoina osiągnęła najwyższy poziom w grudniu 2017 r., Kiedy to osiągnęła 19.498,63 USD. W tym momencie Bitcoin był jednym z najczęściej komentowanych tematów w mediach. Wszyscy, których znałeś – matki, dziadkowie, nauczyciele i lekarze – pytali „Jak wysoki będzie Bitcoin?”. Ceny bitcoinów i prognozy cen Bitcoin to dwa z największych trendów na Twitterze!

Ta uwaga skierowana na media lub „hype” spowodowała, że ​​cena Bitcoin wzrosła jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko poszło w górę, w górę. To było szalone!Reporterzy wiadomości i analitycy finansowi dokonali swoich przewidywań dotyczących bitcoinów, co sprawiło, że zainteresowali się nimi. Coraz więcej osób próbowało kupić Bitcoin, więc cena wzrosła.Jednak wkrótce po Bitcoin osiągnął ATH, Bitcoin awarii .Szybka uwaga: „ATH” oznacza wszech czasów. Jest to najwyższa cena w historii.Pytanie „kiedy nastąpi awaria Bitcoina?” Zostało ostatecznie odebrane. Miliony ludzi sprzedawały Bitcoin, a cena spadła poniżej 10 000 USD.

Inne awarie Bitcoin

Cena Bitcoina wielokrotnie spadała na przestrzeni lat:

  • W 2011 r. Cena spadła o 93% w ciągu pięciu miesięcy.
  • Od listopada 2014 r. Do stycznia 2015 r. Wartość Bitcoin spadła o połowę, podobnie jak w przypadku awarii w grudniu 2017 r.

Innym razem, gdy Bitcoin rozbił się, inwestorzy martwili się o nowe przepisy i regulacje. Były wiadomości, że Korea Południowa i Chiny mogą zakazać wymiany kryptowalut. Jak możesz sobie wyobrazić, spowodowało to, że wielu inwestorów przestraszyło się, więc sprzedali Bitcoin.

Prognozowanie ceny bitcoinów: przyszłość Bitcoin

Wszyscy zastanawiamy się, gdzie Bitcoin ma być 1 rok, 2 lata, 5 lat lub nawet 10 lat od teraz.Trudno przewidzieć, ale wszyscy uwielbiają to robić.

Czy Bitcoin Crash Again?

Jeśli więcej krajów stworzy przepisy / prawa do krypto-waluty, więcej złych wiadomości zostanie opublikowanych. Oznacza to, że możemy ponownie zaobserwować awarię Bitcoina.Kraje takie jak Korea Południowa, Japonia, Chiny, Francja i Stany Zjednoczone chcą tworzyć nowe regulacje.Mimo że chcą tworzyć nowe regulacje, musimy pamiętać, że:

  1. Może to zająć dużo czasu.
  2. Może to nie wpłynąć na cenę Bitcoin.

Do tej pory najpopularniejszą projekcją bitcoinów jest to, że będzie nadal rosnąć.

Co to jest prognoza cen bitcoinów 2019?

Jest to rodzaj pytania, które rozpoczyna dyskusje na przyjęciach. Czy Bitcoin wzrośnie w tym roku? Czy w tym roku spadnie? Kto wie? Jaka jest prognoza cen Bitcoin? Chociaż Bitcoin i jego technologia są bardzo użyteczne i zmieniają świat, każdy, kto twierdzi, że „wie”, czy cena Bitcoin wzrośnie czy spadnie, jest kłamcą. Przepraszam, ale taka jest prawda.Jestem przekonany, że technologia blockchain i kryptowaluty są przyszłością. Dlatego uważam , że cena Bitcoin wzrośnie w tym roku. Tak sądzę , ale nigdy nie mogę tego wiedzieć. Wszystko, co mogę zrobić, to odgadnąć i przewidzieć cenę bitcoina. Możesz przeglądać wykresy, możesz przeglądać wiadomości, ale nigdy nie możesz „wiedzieć” na pewno.

Są ludzie, którzy mówią, że Bitcoin to „bańka”, taka jak „bańka dot-com”, która miała miejsce, gdy giełdy spółek internetowych zaczęły pod koniec lat 90. podnosić ceny. Mówią, że Bitcoin „pęknie” w 2019 roku, co oznacza, że ​​będą się zdarzać.W bańce dot-com akcje osiągnęły naprawdę wysokie ceny. Ale kiedy bańka „pękła”, akcje powróciły do ​​niskich cen. Ludzie, którzy kupili akcje, gdy byli po wysokich cenach, stracili większość swoich pieniędzy. Dlatego ważne jest, aby nie inwestować więcej pieniędzy, niż można sobie pozwolić na utratę.Są też ludzie – tacy jak John McAfee (założyciel McAfee Security) – którzy przewidują, że cena bitcoinów będzie rosła w tym roku. W rzeczywistości John McAfee przewiduje, że bitcoin będzie się mnożył przez 10 (wzrost o 1000%) w 2019 roku! Mówi też, że do 2020 roku będzie to milion dolarów. Wyobraź to sobie!

Prognozy bitcoin od ekspertów

Prognoza cen Bitcoin Saxo Bank – Przyszłość Bitcoin

Saxo Bank uważa, że ​​Bitcoin wzrośnie w tym roku. Nie tak bardzo jak John McAfee, ale wciąż dużo. Prognozy Bitcoin Saxo w 2019: mówią, że cena Bitcoin wzrośnie powyżej 60 000 $ w 2019 roku! To jednak nie wszystko, co mówią. Mówi się też, że cena bitcoinów ulegnie awarii i straci ponad 98% wartości! To trochę jak rollercoaster.Dwóch analityków Saxo Bank powiedział: „Bitcoin będzie nadal rosnąć – i wzrośnie wysoko – przez większą część 2019 roku, ale Rosja i Chiny razem stworzą katastrofę.” Myślą, że to się zawiesi z powodu nowych przepisów / przepisów dotyczących kryptowaluty od rządów.

Partner Capital Blockchain, prognoza ceny Bitcoin Spencer’a Bogarta – jak wysoko odejdzie Bitcoin?

Inni analitycy przewidzieli w 2019 roku prognozy cen bitcoinów, które mówią, że wzrośnie do ponad 50 000 USD. Partner Blockchain Capital, prognoza ceny Bitcoin Spencer’a Bogarta jest właśnie taka. Jego projekcja Bitcoin mówi tak

Powiedział, że wzrost będzie wynikał z dużych inwestycji dokonywanych przez duże firmy i banki inwestycyjne. Pan Bogart uważa, że ​​banki widziały, ile pieniędzy ludzie robią za pomocą Bitcoin i nie chcą tego przegapić.

Założyciel firmy Wawllet, Mihail Lala’s Bitcoin Price Prediction – Co to jest prognoza ceny Bitcoin 2020?

Jest oczywiste, że wielu ekspertów sądzi, że Bitcoin zrobi w tym roku wielkie rzeczy, ale co z dłuższym terminem?Mihail Lala (założyciel i CEO firmy Wawllet) ma prognozę ceny bitcoinów w 2020 r. Jego projekcja Bitcoin polega na tym, że Bitcoin osiągnie w 2020 r . Ponad 100 000 USD . Ponownie, to mniej niż przepowiednie John McAfee za milion dolarów, ale wciąż jest ogromny!

CEO VA Research, David Garrity’s Bitcoin Price Prediction – Czy Bitcoin Crash?

Są inni eksperci, którzy oferują odmienne opinie. David Garrity (CEO w GVA Research) powiedział Bloombergowi, że Bitcoin w tym roku spadnie do 5000 $ .Jednak nie wszystkie złe wieści. Uważa, że ​​do końca 2019 r. Wróci. Mówi, że osiągnie prawie 20 000 USD, tak jak pod koniec 2017 roku. Jak widzieliśmy w historii Bitcoin, jest to całkowicie normalne w przypadku krypto-waluty.Nie powinniśmy zadawać sobie pytania: „Czy Bitcoin ulegnie awarii?”, Ale „Kiedy nastąpi awaria Bitcoin?”. Dzieje się tak dlatego, że po awarii, możemy kupić Bitcoin za znacznie niższą cenę!

Wniosek

Jest jasne: jeśli zrobisz to poprawnie, kupowanie i sprzedawanie bitcoinów może oznaczać duże zyski. W przeszłości ludzie zarabiają dużo pieniędzy i nadal są. Oczywiste jest również, że można również stracić dużo pieniędzy.Powinieneś teraz lepiej zrozumieć, w jaki sposób i dlaczego zmienia się cena Bitcoin (podaż i popyt, regulacje, wiadomości itp.), Co oznacza, że ​​wiesz, jak ludzie dokonują swoich prognoz cenowych Bitcoin. Oprócz myślenia o tych rzeczach (podaż i popyt, regulacje, wiadomości itp.), Myślą również o technologii Bitcoin (łańcuch bitcoinowy) i jej postępach.

Ważna uwaga – Przed zainwestowaniem w Bitcoin (lub inną kryptowalutę) powinieneś przeprowadzić dalsze badania i zawsze porozmawiać z doradcą finansowym. Nigdy nie inwestuj więcej, niż możesz sobie pozwolić na przegraną. Bitcoin jest wciąż młody, a cena zawsze się zmienia, więc czasami zdarza się coś, czego nikt nie jest w stanie przewidzieć.

ŹRÓDŁO : https://www.bitdegree.org/tutorials/bitcoin-price-prediction/

Dodaj komentarz

Facebook