Co się stanie z Bitcoinem w 2019 r. – (Prognozy cen bitcoinów 2019) – Cena Bitcoin dzisiaj

Rynek krypto-graficzny jeszcze nie rozpoczął oczekiwanego odbicia. Wszystkie cyfrowe waluty na rynku są nadal głęboko czerwone. Bitcoin (BTC) jeszcze nie doszedł do siebie i wciąż ma problemy z przełamaniem poziomu 4 000 $. Cyfrowa waluta niedawno zeszła poniżej kluczowych psychologicznych poziomów 6000 i 5000 USD. Wartość monety wygląda teraz na  3,000 $.

Wartość Ethereum (ETH) jest jednym z najbardziej zniechęcających na rynku monet. Patrząc na samą wartość monety, można by pomyśleć, że dni chwały już dawno minęły. Ethereum (ETH) była w cenie blisko 1500 USD w grudniu ubiegłego roku. Cyfrowa waluta spadła o ponad 90 procent z najwyższego poziomu. Ethereum jest teraz notowany poniżej 110 USD w czasie rzeczywistym.

Według Forbesa, współzałożyciel BTC China – Bobby Lee – nie wierzy już w przypadki użycia technologii blockchain poza światem Bitcoin. DLT (Distributed Ledger Technology) to główna oferta, która ma większe szanse na przekształcenie naszego życia. Bez wątpienia rząd wykorzystał tę technologię także dla wielu pilotażowych projektów własnych.

Na przykład technologia blockchain służy do ewidencji gruntów w Gruzji. To znacznie skróciło czas, a także koszt rejestracji nieruchomości. Wiele rządów na całym świecie zastosowało tę technologię w jednym lub w drugim.

Kolejny Bitcoin (BTC) Wieloryb przenosi ponad 250 milionów dolarów Bitcoina (BTC)
Wielki wieloryb Bitcoin (BTC) został niedawno zauważony w blockchain. Zgodnie z raportem, wieloryb Bitcoin (BTC) właśnie przeniósł Bitcoin (BTC) o wartości ponad 250 milionów dolarów. Fundusz został przeniesiony z bardzo starego adresu Bitcoin na giełdę. Przesunięcie o takiej wielkości może mieć ogromny wpływ na wartość waluty cyfrowej.

Niemniej jednak zamówienia tego typu nie przechodzą przez normalne platformy transakcyjne. To bardzo zakłóciłoby cenę monety na rynku. Dlatego też przyjęli inną drogę w ruchu funduszu.

Bitcoin (BTC) jeszcze nie rozpoczął wielkiego hossy. Wielu inwestorów i handlowców cierpliwie czeka na gwałtowny powrót rynku kryptografii. Jednak nikt nie wie, jak wielki byłby następny powrót do wzrostów i kiedy to nastąpi.

Oto niektóre prognozy ekspertów Bitcoin na temat 2019:

Joel Kruger, strateg walutowy w LMAX Exchange

„Nasze prognozy na 2019 rok dla Bitcoin są o wiele bardziej konstruktywne niż te, które przewidywałyśmy w 2018 roku. Gdy rok 2017 dobiegł końca, ostrzegaliśmy, że Bitcoin podskoczył” w punkcie racjonalnej aprecjacji „i podkreślił ogromne ryzyko spadkowe na bulgotającym rynku z powodu zbyt wielu problemów (regulacja, rozwój, twarde widły).

„Kiedy zbliżamy się do 2019 r., Bitcoin wycofał ten ruch, a następnie niektóre, z niedawnym podziałem poniżej 6 000 $, otwierając to kolejne rozszerzenie w dół, które ma na celu większy spadek w kierunku najniższego poziomu z września 2017 r. Na poziomie 2975 USD.

„Choć nie wykluczamy, że rozszerzenie wartości Bitcoin spadnie do 2000 USD, nie sądzimy, że cena wypadnie zbyt wiele poniżej tej bariery i zacznie odnawiać zapotrzebowanie, zanim w końcu nastąpi powrót na rynek.

„Tak jak rynek kryptograficzny chciałby przedstawić argument za Bitcoinem jako zasobem wartości aktywów, na tym etapie gry Bitcoin nie jest jeszcze wystarczająco dojrzały w swoim dziesięcioletnim życiu, aby przyjąć taką rolę jak port dla lotu do bezpieczeństwa. Ostatecznie uważamy, że rynki ryzyka wciąż są w pełni wystawione na rzeczywistość wyczerpania polityki pieniężnej, a inwestor zarabiający na podwyższonych akcjach, najprawdopodobniej doprowadzi do ucieczki w stronę oferty bezpieczeństwa, która ma wiele spekulacyjnych pieniędzy w Bitcoin, zmierzając w kierunku bezpieczniejszego horyzonty w tradycyjne ryzyko off-play.

„Ale wierzymy również, że istnieje olbrzymi potencjał związany ze zdecentralizowaną, cyfrową walutą typu peer-to-peer, a gdy zaczniemy lepiej dostrzegać te możliwości, Bitcoin odzyska równowagę i wróci do handlu na najwyższych obrotach.

„Pozostaje nam perspektywa dla Bitcoin w 2019 roku, która może być kontynuacją słabości w pierwszej połowie roku, zanim rynek w końcu się ustabilizuje i zacznie powracać w oczekiwaniu na to, co powinno być imponującą drugą falą dla kryptoassety.

„Postaramy się, aby Bitcoin zakończył rok 2019 w regionie od 5 000 do 8 000 USD, po tym, jak odzyskał zdolność do obniżki poniżej 2000 $ od teraz do końca pierwszej połowy 2019 roku”.

Kevin Murcko, dyrektor generalny CoinMetro

„Pomimo dość ograniczonych przypadków użycia bitcoina i chociaż jego technologia może być mniej zaawansowana w porównaniu do innych projektów, prawdopodobnie pozostanie liderem na rynku w 2019 roku. Bitcoin wciąż ma reputację i płynność, które czynią go lepszym od innych krypto.

„Trudno jest jednak określić cenę, ponieważ wartość Bitcoin będzie nadal napędzana dużą ilością spekulacji finansowych.

„Ważne jest, aby pamiętać, że katastrofa, którą widzieliśmy z Bitcoinem w tym roku, nie oznacza braku długoterminowej wartości. Bańka mogła pęknąć w 2018 roku, ale na rynku kryptografii wciąż istnieje ogromna ilość substancji i potencjału.

„Bańka dot-com była doskonałym tego przykładem w akcji. Jaki analityk ze starej szkoły dostrzegł namacalną wartość w Internecie? Akcje Amazon spadły do ​​6 $, kiedy pękła bańka .com, a dziś firma sprzedaje 1,500 USD za akcję.

„Krypty, które przetrwają tę katastrofę, będą nadal zyskiwać w przyszłym roku, a także w nadchodzących latach. Podobnie jak Amazon i eBay, z kolekcji krypt, które zawiodły, mała, ale znacząca mniejszość odniesie sukces. ”

Mitch Blakeway, szef działu handlu w firmie Quantatex

„Spodziewamy się dużej zmienności w najbliższej przyszłości.

„Wysoki poziom bitcoinów został ostatnio przeniesiony z magazynu chłodniczego do magazynu” hot storage „przez znaczących wpływowych graczy na rynku kryptowalut. Oznacza to, że inwestorzy, którzy mają możliwość przesunięcia rynku, szykują się do handlu. Może to oznaczać ruch większy niż 10% w dowolnym kierunku.

„Istnieje znaczny poziom wsparcia i oporu przy wsparciu na poziomie około 2850 dolarów dla Bitcoin i opór około 4000 $, zatem przerwa poniżej 2 850 USD lub powyżej 4000 USD może doprowadzić do rozpędu w tym kierunku.

„Wierzymy, że Bitcoin ostatecznie zlekceważy ostatnią słabość w 2019 roku i spodziewa się, że cena ponownie wzrośnie do rekordowego poziomu 20 000 USD do grudnia 2019 roku. Jest to uzasadnione na wielu frontach.

„Spodziewamy się, że ETF w Bitcoin zostanie autoryzowany przez SEC w 2019 roku. Spodziewamy się, że w 2019 roku nadal będą stosowane pewne kryptowaluty, takie jak Ripple (XRP) przez instytucje bankowe, co będzie miało pozytywny wpływ na pozytywny wpływ Bitcoin, ponieważ inne kryptowaluty być „powiązanym” z Bitcoinem.

„Uważamy również, że po zakończeniu wyprzedaży będzie niewielki zapas powyżej obecnej ceny, co pozwoli na nabycie rozpędu.

„W czasie boomu dotcom cena akcji Apple spadła z 1 $ do 4 $ przed” zapadnięciem się „do 1 $ ponownie. Obecnie w chwili pisania zajmuje on około 176 USD za akcję, dlatego każdy, kto obawia się najgorszego po hossie dotcomów, straciłby szansę, podczas gdy każdy, kto ma odrobinę odwagi i przyszłościowego myślenia, osiągnąłby znaczące zyski. ”

George Ermakov, szef działu badań i rozwoju w Crypterium

„Poprzednie badania Cryptreium wskazały obszar wsparcia Bitcoin w zakresie od 3 000 do 5 000 USD. Obecnie Bitcoin aktywnie inwestuje w ten zakres.

„W oparciu o istnienie ważnych fundamentalnych czynników, takich jak wprowadzenie kontraktów BAKKT ICE i NASDAQ, rok 2019 powinien pozytywnie wpłynąć na dynamikę cen.

„Analiza techniczna oparta na skali logarytmicznej pokazuje spodziewane poziomy cen, które bitcoin może osiągnąć w 2019 roku. Bitcoin prawdopodobnie osiągnie cenę około 12 000 USD, co będzie doskonałym wynikiem i może zainicjować dalszy wzrost w 2020 roku. 2020 jest bliski innym ważna data – „połówka” BTC. ”

Lekcje dla społeczności kryptowalut:
Dzięki zwiększonym bezpieczeństwu i środkom ostrożności eksperci kryptowalut będą mogli łatwiej wyciągnąć wnioski z tych błędów. Co więcej, wymiany będą również mogły uczyć się na tych błędach, które zapewnią, że społeczność kryptowalut stanie się znacznie bezpieczniejsza.

Przy coraz bardziej przychylnych głosach opowiadających się za Bitcoinem, dopiero się okaże, czy rzeczywiście wzrośnie ich wartość do końca roku, czy też pozostanie na tym poziomie. Wielu entuzjastów faktycznie przewiduje wyższe wartości szczytowe, a także nowsze szczyty kryptowalut. Dopiero okaże się, czy Bitcoin rzeczywiście będzie w stanie osiągnąć 40 000 $ w bieżącym roku kalendarzowym, czy też nie. .

Prognozy cen bitcoinów 2019: Jak wysoka może być cena Bitcoin w 2019 roku? Aż do 1 miliona dolarów lub do 100 $? (Dogłębnej analizy)

Ceny bitcoinów w 2018 r. Charakteryzowały się zmiennością, która spowodowała, że ​​prognozowanie cen bitcoinów w krótkim okresie czasu stanowiło wyzwanie, nawet dla doświadczonych analityków.

Historia na ogół ma sposób powtarzania się, ale bitcoin ma wiele historii, co sprawia, że ​​jest to równe wyzwanie przewidujące, która historia się powtórzy. Aby uzyskać prognozy punktualne w tym czasie, potrzeba więcej niż badania nad przeszłymi trendami, więc zakończyliśmy ten artykuł, podkreślając, że niektórzy eksperci analizowali obszar.

Analitycy, entuzjaści i przedstawiciele branży mają bardzo rozbieżne opinie i przewidywania dotyczące cen bitcoinów zarówno w perspektywie długoterminowej, jak i krótkoterminowej. Optymizm jest nadal wysoki w wielu kwartałach – raporty z nowej ankiety wśród brytyjskich finansów sugerują, że znaczna większość kupi więcej monet w nadziei, że ceny wznowią się jeszcze w tym roku.

Kiedy zagłębimy się w to, kto mówi co i dlaczego, oto heads-up. Spodziewaj się większych wahań cen w międzyczasie. To będzie wyboista jazda do miejsca, gdzie Bitcoin zmierza pod koniec roku.

Oto kilka starych oczekiwań dotyczących Bitcoin Future:

Z pewnością Bitcoin jest na czele – John McAfee
John McAfee, zwolennik Bitcoin i założyciel popularnego oprogramowania antywirusowego McAfee, jest bardzo pozytywnie nastawiony do Bitcoin. Przewidywał, że cena bitcoina wyniesie 1 milion dolarów do 2020 roku, po prognozie z ubiegłego roku na 7000 USD, która została znacznie przekroczona.

Oprócz ekonomii kryjącej się za ograniczoną podażą Bitcoin, jego prognozy uwzględniają czynniki takie jak zwiększone przyjęcie bitcoinów i blockchainów, a także całkowity limit rynkowy kryptowaluty na poziomie 162 miliardów dolarów, co daje duże pole do wzrostu.

Oczekuj stabilności dopiero po 10 latach – Kristjan Dekleva (Hedge)
Ekspert finansowy z siedzibą w Szwajcarii zmotywuje nas na dekadę zawirowań, zanim pojawią się nadzieje na stabilny bitcoin. Sugeruje to, że zbiegnie się to z powszechną akceptacją Bitcoina nawet w twardych postawach Chin. To jednak nie jest zastępstwo, ale realna alternatywa.
Bitcoin zmniejszy się do 100 $ – Kenneth Rogoff (Harvard Prof i były szef MFW)
Znany z lekceważących uwag na temat Bitcoina, byłego głównego ekonomisty Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW), Kenneth Rogoff wylał lodowatą wodę z nadzieją, że Bitcoin dotrze na Księżyc.
„Myślę, że Bitcoin będzie wart niewielki ułamek tego, co jest teraz, jeśli wyruszymy za 10 lat. Zobaczyłbym 100 $ za dużo więcej niż 100 000 $.” – Kenneth Rogoff [/ perfectpullquote] Prognozy Rogoffa opierając się na jego odwiecznym przekonaniu, że rządy będą walczyć przeciwko anonimowym wirtualnym walutom, takim jak Bitcoin. Przepisy rządowe, według Rogoffa, pokażą bańkę Bitcoin, ale pionier Bitcoin na Wall Street myśli zupełnie inaczej.

Bitcoin to przyszłość; Fiat is Past – (Tim Draper, Venture Capitalist)
W 2014 r. Z bitcoinem za jedyne 413 $, popularne VC, Tim Draper przewidywał, że bitcoin osiągnie 10 000 $ w ciągu trzech lat. Spełniło się to miesiąc wcześniej niż przewidywał zdobycie reputacji wśród fanów kryptografii. Chociaż nie kategorycznie przewidywał Bitcoin o wartości 100 000 $ w 2018 roku, powiedział, że spodziewa się, że Bitcoin będzie kontynuował wzrost w wywiadzie dla Bloomberga w zeszłym roku. Tim Draper z powodzeniem obstawiał zakłady Tesli, Skype’a i Twittera.

Zakładając, że wzrost ten odbywa się w tym samym tempie, co 3-letnia podróż do 10 000 USD, otrzymujemy sześć cyfr. Maniakalne prawo? Dokładnie tak myśli Draper o perspektywach Bitcoin. Teraz na kogoś, kto dużo rozumie o fundamencie Bitcoin.

Bitcoin trafi 40 000 $ – Llew Claasen (dyrektor wykonawczy, Fundacja Bitcoin)
Llew Classen złożył odważne oświadczenie, aby przekonać wierzących Bitcoin, że kryptowaluta jest na właściwej ścieżce – w szczególności na drodze do osiągnięcia poziomu 40 000 USD. Choć jego perspektywy dla niektórych posiadaczy altcoinów nie były zbyt zachęcające, wyjaśnił, że jako coś nowego, kryptowaluta będzie równie ryzykowna, co ekscytująca.
Bitcoin Pewnego dnia dostanie 320 000 $ – Cameron Winklevoss (współzałożyciel Gemini)
Jeden z popularnych bliźniaków Winkelvoss, Cameron Winklevoss, powiedział niedawno, że może łatwo zauważyć, że cena BTC wzrośnie o 40% w przyszłości. W tym roku może? Raczej nie. Bliźniak powiedział, że on i jego brat mają dłuższe perspektywy, 10 do 20 lat.
Bitcoin osiągnie 1 milion $ – Bobby Lee (CEO BTCC Exchange)
Bobby Lee, dyrektor generalny pierwszej chińskiej giełdy Bitcoin, przemawiającej podczas londyńskiego tygodnia Blockchain, wyszedł z przepychem ze swoich przewidywań. Lee powiedział, że bitcoin przekroczy milion dolarów, ale w przeciwieństwie do McAfee, widział to za 20 lat.

W PODSUMOWANIU
Wielu analityków również miało swoje zdanie, choć bardzo niewielu byłoby wciągniętych w rzeczywiste przewidywania. Obserwowaliśmy ogólny trend w ich ocenach.

Oczekuj fluktuacji cen:
Na tym etapie spekulacje będą miały duży wpływ na bitcoiny i kryptowaluty. Nawet niewielkie zmiany w rządach, tradycyjne prawdopodobnie wpłyną na ceny. Większość twierdzi, że wahania są normalne i nie wpłynęłyby na długoterminową perspektywę.

Perspektywy długoterminowe
Eksperci woleliby przewidywać przez dłuższy czas. Bardziej powszechne jest przewidywanie cen bitcoinów na rok 2020 lub prognozy na 10-20 lat. Chociaż obecna rzeczywistość może sugerować mrok, warto pamiętać, że szczyty osiągnięte w ubiegłym roku znalazły się wśród podobnych poprawek po drodze. To dopiero pierwszy kwartał roku.

Bitcoin będzie standardem dla wirtualnych walut.
Choć bitcoin może mieć ograniczony przypadek użycia, został przechylony, aby pozostać królem wszystkich kryptowalut. To nie będzie przypadek, „który altcoin wyprzedzi bitcoin”, raczej jak zrobią wrażenie swoimi specjalnymi przypadkami użycia. Faktem jest, że technologia stojąca za bitcoinem jest mniej zaawansowana w porównaniu z wieloma innymi projektami, takimi jak ethereum.

Bitcoin jako magazyn wartości
Stopniowo bitcoin jest postrzegany raczej jako zasób wartości, który jest porównywany do złota i innych aktywów. Bitcoin został pierwotnie zaprojektowany jako alternatywna waluta do bankowych banków nieposiadających rachunku bankowego. Większość organów decyzyjnych i ekspertów finansowych postrzega Bitcoin raczej jako rezerwę wartości, raczej jako aktywa niż środek transakcji.

Wiele Altcoinów ucierpi
Częścią procesu, który doprowadzi do ogólnej akceptacji kryptowalut, będzie oczyszczanie „bezużytecznych” kryptowalut. Znaczna liczba monet w 2000 r. W naturalny sposób zniknie, ponieważ ich wartość stanie się bezwartościowa – niektóre, tylko ułamek centów. Brad Garlinghouse, dyrektor generalny Ripple i Llew Claasen z fundacji Bitcoin, są tymi, którzy podnoszą ten alarm.

Ekonomia niedoboru
Ograniczona podaż bitcoina – stała dostawa 21 milionów BTC – będzie odgrywać rolę w jego cenie; jeśli nie teraz, w przyszłości.

Czynniki zewnętrzne będą odgrywać znaczącą rolę
Wielu obserwatorów uważa, że ​​czynniki zewnętrzne, które wpływają na przyjęcie bitcoina, ostatecznie dyktują cenę w perspektywie krótkoterminowej. Oczekuje się, że na przykład tworzenie i realizacja rynków kontraktów terminowych będzie obniżać cenę.

Nadal istnieją obawy dotyczące bitcoinów wykorzystywanych do nielegalnych celów
Ze względu na anonimowość transakcji Bitcoin, był on używany do prowadzenia nielegalnych działań dając Bitcoinowi ogólny zły wizerunek. Ten obraz, według analityków, wpłynie na jego przyjęcie, a ostatecznie na perspektywy w przyszłości.

Wreszcie, Przestroga przed ryzykiem utraty życia
Inwestycje w Crypto są nowe i bardzo ryzykowne. Pamiętajcie, że założyciel ethereum mówi, że kryptiny są tak ryzykowne, że nagrody mogą spaść do zera. To nie wydaje się praktyczne, ale przesłanie było jasne. Nie inwestuj swoich życiowych oszczędności w bitcoiny lub kryptowaluty. Tak jak zauważył John Draper, nadal musisz kupować rzeczy w fiat. Tak więc, chociaż bitcoin będzie prawdopodobnie wart wiele więcej w przyszłości, warto zainwestować tyle, ile można stracić.

Źródło : https://smartereum.com/3295/what-will-happen-to-bitcoin-in-2019-bitcoin-price-predictions-2019-bitcoin-price-today-mon-jan-28/

Tłumaczenie Google Translator, tak że można się doszukać nie jednego błędu językowego i tak to zostawiamy;)

Dodaj komentarz

Facebook