Litecoin Cash – HIVE innowacyjny stake startuje 06.02.2019 r.

Mija niemal rok od hardforka sieci Litecoin. Sieć LCC po ataku 51%, z którego możliwością boryka się dziś sporo kryptowalut postanowiła wprowadzić nie znany dotychczas mechanizm (jak sami twierdzą) nazwany HIVE – lub wprost Proof of Stake, znany i szeroko stosowany w wielu walutach. Postanowiliśmy w związku z nadchodzącym wydarzeniem, marazmem na rynku crypto odświeżyć lekko temat. Ostatni tydzień inwestujący w LCC są już około 50% na +, w odniesieniu do kursu BTC na którym nie dzieje się nic, jest to ciekawa alternatywa do micro tradingu.

Dodatkowo dla posiadaczy koparek waluta o tyle ciekawa, że oparta na algorytmie SHA256 – czyli wszystkie koparki służące do miningu Bitcoina się nadają, szczególnie jest czas na takie testy dziś kiedy wydobywanie samego BTC, szczególnie w Europie (biorąc pod uwagę ceny prądu) staje się nie opłacalne dla domowego kopania.

Znalezione obrazy dla zapytania litecoin cash hive

Adresy :

Strona projektu : https://litecoinca.sh

Trudność wydobycia : https://www.coincalculators.io/coin.aspx?crypto=litecoin+cash-mining-calculator

Symulator Litecoin Cash Hive : https://hive.litecoinca.sh/sim/

Portfele : https://litecoinca.sh/#corewallets

Wirtualna platforma : https://apiary.tk

W oczekiwaniu na uruchomienie LCC Hive : https://hivecheck.info

Cena, wydarzenia : https://bitscreener.com/coins/litecoin-cash

Ceny, wydarzenia : https://coincodex.com/crypto/litecoin-cash/exchanges/

Co to jest Litecoin Cash (LCC)? – historyczny artykuł w lutego 2018 r.
Litecoin Cash (LCC) to widły Litecoin, które mają wyższą maksymalną podaż, uruchamia algorytm wyszukiwania SHA256 i ma lepszą regulację trudności.

Widły, widły wszędzie. Rok 2017 był rekordowy dla widełek kryptowalutowych. Prawdopodobnie w 2017 r. W kryptografii było więcej widelców niż w ekwipunku sztućców w domu towarowym. Wstępne oferty wideł lub IFO są nowymi hasłami wśród wielu społeczności. Wygląda na to, że załoga „Litecoin Cash” dobrze … próbuje „zarobić” na ten alternatywny sposób pozyskania kapitału.

Litecoin Cash to ucieczka lub widelec, jak powszechnie wiadomo, z oryginalnego projektu Litecoin.

Harfork
Widelec ma miejsce, gdy twórcy o innej ideologii wykonują migawkę istniejącego kodu z ustalonej krypto-waluty (w tym przypadku Litecoin). Następnie kontynuują rozwój w oparciu o swoje różne poglądy, aby wziąć tę nowo ustanowioną krypto walutę w innym kierunku.

Litecoin Cash dzieli się swoimi poglądami w oficjalnym oficjalnym dokumencie:

Dzięki szerokiej i gotowej puli mocy wydobywczej do pobrania, najnowocześniejsze dostosowanie poziomu trudności do reagowania na dynamiczną dynamikę sieci, dojrzałą i sprawiedliwą dystrybucję oraz nowoczesny zestaw funkcji, dostosowany do codziennego użytku z szybkimi transakcjami i niskimi opłatami jesteśmy przekonani, że legalność naszych pomysłów zostanie potwierdzona sukcesem na szerszym rynku.

Początkowa oferta wideł jest rodzajem alternatywnego ICO. Zamiast przesyłać fundusze do projektu, po prostu trzymaj oryginalną monetę w momencie migawki. Otrzymasz nową monetę po specjalnym kursie ustalonym przez deweloperów. W tym przypadku, dla każdej 1 oryginalnej kryptowaluty, którą trzymasz (Litecoin), dostajesz 10 nowej kryptowaluty, Litecoin Cash.

Jak to działa?
Decyzja o wymianie 10 na 1 polegała na uproszczeniu matematyki podczas pracy z monetą. Na przykład w przypadku bitcoin, często trzeba pracować w ułamkach bitcoin podczas transakcji. To nie jest taki problem dla naszego krypto-nerda, ale zwykły człowiek potrzebuje waluty, z którą łatwo się pracuje. Próba pracy w ułamkach bitcoinów (satoshis) nie zawsze jest praktyczna.

Gotówka litecoinowa (znana pod symbolem LCC) działa na własnym blockchainie, a LCC łączy cechy kilku uznanych monet:

Niższe opłaty transakcyjne, lepsza regulacja trudności i wydobywane z SHA256 (w porównaniu do Litecoin)
Szybsza, tańsza, większa przepustowość i lepszy retargeting (w porównaniu do Bitcoin)
Obsługuje Segwit i ma znacznie szybsze czasy blokowania (w porównaniu do Bitcoin Cash)
Oto tabela porównująca potencjalne korzyści z ustalonymi monetami i innymi widłami:

Litecoin Cash key comparisons

2 Najważniejsze różnice, na które chcielibyśmy zwrócić uwagę, to algorytm wyszukiwania i dostosowanie trudności:

Szczegóły techniczne
Algorytm wydobycia gotówki Litecoin przełączył się z systemu szyfrowania Litecoin na SHA256 Bitcoina. Zespół Litecoin Cash twierdzi, że stworzy to rodzaj recyklingu starego sprzętu do wydobywania bitcoinów, który może być wykorzystany do zabezpieczenia sieci LCC.

Dostosowanie trudności jest ustawieniem w sieci dowodu pracy skierowanej do górników. Wraz ze wzrostem szybkości sprzętu wzrasta trudność. Zapewnia to stabilność sieci w czasie i utrzymuje czasy bloków ze stałą szybkością. Historia regulacji trudności Bitcoina znajduje się tutaj.

LCC zapożyczyło dostosowanie poziomu trudności DarkGravity, którego pionierem była Dash. To powoduje, że sieć jest bezpieczniejsza, ponieważ czasy blokowania są o wiele bardziej spójne, niezależnie od dużych wahań mocy górniczej w miarę wzrostu sieci.

O LCC
Historia
Litecoin Cash został rozwidlony w bloku 1371111 łańcucha blokowego Litecoin. Twórcy twierdzą, że jedną z głównych zalet rozwidlenia z istniejącej monety jest równomierna dystrybucja nowych monet. Ponieważ Litecoin jest ugruntowaną marką w przestrzeni kryptowalutowej, twórców nie można oskarżać o gromadzenie monet, ponieważ nowe monety są rozdawane obecnym posiadaczom Litecoin w momencie rozwidlenia.

Kluczowe zalety
Współczynnik reklamacji 10: 1: Za każde 1 LTC trzymane w bloku widłowym można uzyskać 10 LCC.
Górnictwo SHA256: Po przejściu bloku widłowego Litecoin Cash przełączył się na skróty potwierdzające SHA256. Umożliwia to nowe wykorzystanie wcześniej przestarzałego sprzętu do wydobywania bitcoinów.
Odporność sieci: Trudność górnictwa jest przeliczana na każdy blok, przy użyciu sprawdzonego algorytmu DarkGravity V3 firmy Evan z Dash. Zapewnia to bardziej przewidywalne czasy blokowania, a także ochronę sieci przed przeskokiem wielopłytowym.
Zoptymalizowany dla realnego świata: docelowy czas blokowania wynoszący 2,5 minuty daje 4-krotność przepustowości transakcji Bitcoin, podczas gdy transakcje są o 90% tańsze niż litecoin.
Kontrola spowolnionego startu: Aby zapobiec dominującym dominującym wczesnym górnikom o nieuczciwej przewadze, nagrody blokowe rozpoczną się od 0,25 LCC i wzrosną do 250 LCC w ciągu pierwszych 2000 bloków po widelcu. Pierwsze 24 bloki za widelcem będą wydobywane z minimalną trudnością. Następnie DarkGravity dostosuje poziom trudności w oparciu o obserwowany czas generacji bloku. Nagroda za 250 jednostek LCC (odpowiednik 25 LTC) zostanie zmniejszona o połowę na tych samych wysokościach łańcucha, co litecoina.
Small Premine: Równowartość do poniżej 1% podaży pieniądza (poniżej 0,65% całkowitej podaży pieniądza) w czasie widełek została wypłacona funduszowi rozwojowemu.

Coin Supply & Sustainability
Całkowita podaż gotówki Litecoin jest ograniczona do 840 milionów monet w wyniku 10 na 1 wymianę w czasie widelca. Zapas w obiegu wynosi 576 milionów monet lub około 69% całkowitej podaży. LCC twierdzi, że najpierw wydobył mniej niż 1% całości dostaw. Przedłużenie niektórych dostaw monet w IFO jest konieczne, aby pokryć koszty personelu i rozwoju.

Jednym z podstawowych problemów w tej chwili w przestrzeni kryptowalutowej jest śledzenie wykorzystania środków przydzielonych zespołom zajmującym się rozwojem i marketingiem. Nikt nie wie, czy zespół po prostu wyrzuci wszystkie monety na rynek w zamian za bardziej wartościową monetę, taką jak Bitcoin. Dopóki nie zostaną opracowane solidne systemy zarządzania ogólnymi kryptowalutami, trudno jest określić długoterminową trwałość sieci Litecoin Cash.
Zrównoważony rozwój
Jak wspomnieliśmy wcześniej, Litecoin Cash chce wykorzystać przestarzały rynek sprzętu do wydobywania bitcoinów. Górnicy bitcoinów nadal konkurują na bardzo wysokich poziomach, regularnie ulepszając sprzęt.
Niektóre inne giełdy również wymieniają tę monetę, jednak ogólna ilość dla LCC jest dość niska i prawdopodobnie będziesz chciał trzymać się wymiany, gdzie łatwiej jest wejść i wyjść z danej pozycji.

Zgodnie z ich witryną, zespół LCC złożył również wniosek o wpis na Binance, który, jeśli się powiedzie, powinien zwiększyć obroty Litecoin Cash. Planują także dodanie monety do zdecentralizowanych giełd, takich jak Komodo BarterDEX.

Gdzie możesz go przechowywać?
Zespół programistów dostarczył zarówno lekki, jak i pełny portfel do przechowywania monet. Lekki portfel Electrum nie wymaga pełnego blockchaina, ale obecnie dostępna jest tylko wersja dla komputerów stacjonarnych dla Windows i Mac. Coinomi zapewnia bardziej praktyczny mobilny portfel dla osób w podróży.

Dedykowani użytkownicy Litecoin Cash mogą również chcieć pobrać cały blockchain i przechowywać go lokalnie. Linki do wszystkich powyższych portfeli można znaleźć na Github za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Jeśli chodzi o portfele sprzętowe, plan działania określa cel dla obu księgi Ledger i Trezor w czerwcu i lipcu w 2018 roku. Jednak cele związane z mapami drogowymi wydają się nieco opóźnione, a prawdopodobnie doczekaliśmy się nieco tych dat.

Źródło : https://coincentral.com/what-is-litecoin-cash-lcc-a-beginners-guide/

Możecie dotować stronę Bitcoin.edu.pl w walucie Litecoin Cash

Dodaj komentarz

Facebook