Przydatny adres : https://www.etf.com/channels/bitcoin

Jak wygląda jego portfel?

Bittwenty pokazują swoje portfolio na różnych etapach swojego życia.

Tak wyglądało podczas premiery:

Tak wygląda ich portfel w sierpniu 2018 r .:

Jak możesz kupić Bittwenty (BTWTY)?

Możesz kupić Bittwenty z giełdy Bitshares.

Krypto półksiężyca
Fundusz indeksu prywatnego Crescent 20 replikuje wydajność największego pułapu rynkowego i płynnych kryptowalut. Jego portfel stanowi około 90% pułapu rynkowego krypto.

Crescent 20 Private Index Fund stara się odtworzyć wydajność największego pułapu i najbardziej płynnych kryptowalut na świecie. Indeks obejmuje około 90% pułapu rynkowego całego krypto-wszechświata i jest regularnie równoważony.

Ten fundusz indeksowy jest ograniczony wyłącznie do amerykańskich akredytowanych inwestorów i ma minimalną wartość 100 000 USD

Jak to działa?

Podobnie jak większość innych w kosmosie, jego wydajność opiera się na całym rynku kryptoekonomicznym, który w 2018 roku był nijakie. Jednak w większości kryteriów wydajności pokonuje Bitcoin i inne pojedyncze monety.

Jak wygląda jego portfel?

Crescent 20 ma 20 najpopularniejszych kryptowalut i regularnie rebalansuje się.

Jaka jest różnica między ETF a funduszami indeksu?
Fundusze ETF i fundusze indeksowe mają wiele wspólnego. Obie Fundusze ETF i Fundusze indeksowe są zarządzane pasywnie. Ten styl zarządzania jest bardzo popularny, ponieważ eliminuje ryzyko złej oceny profesjonalistów podejmujących codzienne decyzje inwestycyjne. Ponieważ zarówno fundusze ETF, jak i fundusze indeksowe są zarządzane pasywnie, mają znacznie niższe opłaty niż aktywnie zarządzane fundusze wzajemne.

Główną różnicą między ETF a funduszami indeksowymi jest fakt, że fundusze indeksowe są w zasadzie funduszami inwestycyjnymi z korzyścią dla pasywnego zarządzania opartego na zasadach, podczas gdy fundusze ETF są instrumentami, które są przedmiotem obrotu, takimi jak akcje.

Indeks Fundusze i fundusze wzajemne nie mogą być przedmiotem obrotu na giełdzie, podczas gdy fundusze ETF mogą.

Wyjaśnienie ETF Bitcoin
Teraz, gdy wyjaśniliśmy, czym jest ETF, Fundusz Mutualny i Indeks, możemy w końcu podać pełną definicję ETF Bitcoin:

ETF Bitcoin to akcje, które można kupić i sprzedać na popularnych, tradycyjnych giełdach, do których inwestorzy detaliczni i instytucjonalni mają łatwy dostęp. Ta wartość zapasów jest oparta na indeksie bitcoinowym, który odtwarza codzienną wydajność.

Dlaczego potrzebujemy ETF Bitcoin?
Aby obecnie kupować Bitcoin, pojawiają się wyzwania związane z kupowaniem, przenoszeniem i przechowywaniem w bezpieczny sposób. Dla większości ludzi ten proces jest zbyt trudny.

W miarę, jak więksi inwestorzy wchodzą na rynek, problem ten staje się coraz ważniejszy, a ETF jest potencjalnie dobrym rozwiązaniem dla nich.

Kiedy jest decyzja Bitcoin ETF?
Obecnie przetwarzanych jest kilka ETF Bitcoin, jednak data Bitcoin ETF jest w większości nieznana. Najwcześniejsza przewidywana data zatwierdzenia transakcji ETF Bitcoin przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) to wrzesień 2018 r. Bardziej realistyczne ramy czasowe to marzec 2019 r.

Czy cena Bitcoin wzrośnie, jeśli ETF zostanie zatwierdzony?
Niemożliwe jest przewidzenie przyszłej ceny jakiegokolwiek aktywa, w szczególności Bitcoin, i nie jest to porada finansowa. Istnieją różne czynniki zewnętrzne, które mogą określić, czy ETF ma pozytywny wpływ na cenę Bitcoin. Mogą obejmować cykle cenowe, wiadomości i wiele więcej.

Opierając się na historycznych wydarzeniach związanych z ETF-ami, zwykle jest to dobry znak dla akcji cenowych, gdy ETF staje się dostępna. W tym przykładzie można zobaczyć, co stało się z ceną złota, gdy złoty ETF stał się dostępny.

Źródło : https://www.tokentalk.co/TokenTalk/what-is-a-bitcoin-etf-everything-you-need-to-know-5b71a6f1be67abc77a861d08

Analityk Crypto Brian Kelly: „Bez strzału” dla ETF Bitcoin w 2019 roku

Przedsiębiorca Crypto i stały współpracownik CNBC, Brian Kelly, twierdził, że w 2019 roku nie ma szansy na zatwierdzenie funduszu wymiany typu Bitcoin (BTC) (ETF). Kelly przedstawił swoje uwagi w wywiadzie dla Cointelegraph na konferencji Crypto Finance w Szwajcarii 18 stycznia.

Omawiając ogólny stan rynku kryptowalut, Kelly przewidywał, że rok 2019 okaże się lepszy niż 2018. Analityk argumentował, że „jesteśmy gdzieś blisko końca [rynku niedźwiedzi], ale możemy mieć jeszcze jeden spadek, nie byłoby” w ogóle mnie zaskoczyć. „Mówiąc konkretnie o tym, czego powinniśmy oczekiwać od 2019 roku, Kelly kontynuowała:

„Prawdopodobnie w 2019 roku nacisk zostanie położony na waluty – Bitcoin, Litecoin, niektóre z nich – ponieważ mamy dość geopolityczne napięcie na świecie. Zaczynamy widzieć, że niektórzy globalni gracze używają Bitcoin jako alternatywy dla ich pozycji w złocie lub jako sposób na zabezpieczenie przed wahaniami waluty i zmiennością. ”

Według Kelly, w 2019 roku Bitcoin stanie się bardziej akceptowanym aktywem wśród głównych inwestorów.

Jednakże, gdy zapytano go o prawdopodobieństwo, że ETF Bitcoin otrzyma w tym roku aprobatę rządu, Kelly powiedział, że nie ma w tym „żadnego strzału”.

Zatwierdzenie funduszu ETF Bitcoin – funduszu inwestycyjnego, który śledzi wartość aktywów bazowych i handlu na giełdach – przez Amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) jest bardzo oczekiwanym wydarzeniem, które wielu uważa za warunek wstępny główni inwestorzy instytucjonalni wchodzący na rynek kryptograficzny.

W roku 2018 SEC otrzymała wiele aplikacji Bitcoin ETF od różnych graczy, takich jak bliźniaki Winklevoss, ale jeszcze nie zatwierdził żadnego z nich. Rozszerzając swój punkt widzenia, Kelly powiedziała, że ​​agencja prawdopodobnie nie zmieni swojej opinii w najbliższej przyszłości, ponieważ „jest zbyt wiele, co jest nierozwiązane.” Według analityka, upłynie ponad rok, aby rozstrzygnąć istniejące zagadnienia.

Kelly dalej przewiduje, że w nadchodzących latach świat stanie w obliczu nowej recesji, po której nastąpił nowy kryzys finansowy. Jednak charakter tych ostatnich będzie różnił się od poprzednich kryzysów, które rzekomo stworzą szansę na kryptowaluty i sprawią, że staną się rzeczywistą alternatywą dla pieniądza fiducjarnego.

Jak informował Cointelegraph w sierpniu zeszłego roku, Kelly uprzednio przewidywał, że zatwierdzenie ETF Bitcoin nie nastąpi wcześniej niż w lutym 2019 r. Następnie potwierdził argument SEC, że istniejący rynek terminowy BTC nie jest wystarczająco dojrzały, niemniej jednak podkreśla, że ​​szybko się rozwija. .

Źródło : https://cointelegraph.com/news/report-singapores-wealth-fund-gic-among-those-to-raise-300-mln-for-coinbase-in-2018

 

Dodaj komentarz

Facebook